Петро Порошенко та Сума Чакрабарті
Петро Порошенко та Сума Чакрабарті
Офіційний сайт Президента України

Порошенко закликав главу ЄБРР збільшити обсяги фінансування проектів в Україні вдвічі

  Окремо сторони обговорили реалізацію реформ у банківській сфері, енергетиці та енергоефективності

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч із президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

  Про це інформує прес-служба Глави держави.

  "У нас є велика історія співпраці між Україною та ЄС. Відкрито Бескидський тунель – найбільший інфраструктурний проект в Україні, що реалізований за допомогою міжнародних партнерів, зокрема ЄБРР. Впевнений, що кожного року ми можемо спільно впроваджувати низку великих проектів у різних сферах", – наголосив Президент України.

  Співрозмовники обговорили стан та перспективи розвитку партнерства Україна-ЄБРР. Глава Української держави закликав президента ЄБРР подвоїти обсяги фінансування проектів та розширити сфери їх упровадження в Україні.

  Окремо сторони обговорили реалізацію реформ в банківській сфері, енергетиці та енергоефективності.

  Співрозмовники відзначили, що засідання Національної інвестиційної ради, що відбудеться 25 травня, має стати важливою подією для представлення результатів реформ іноземним інвесторам та залучення інвестицій для економічного розвитку України.

  Президент Європейського банку реконструкції та розвитку відзначив готовність і надалі підтримувати Україну на шляху впровадження структурних реформ в економіці.

  Також Порошенко провів зустріч з керівництвом компанії General Electric, на якій обговорили реалізацію контракту, який був укладений на початку року між ПАТ "Укрзалізниця", ПАТ "Укрексімбанк" та "General Electric US" щодо закупівлі, модернізації, лізингу локомотивів.

  Віце-Президент General Electric Джеймі Міллер привітала хід реформ в Україні, які сприяють розвитку країни.

  Співрозмовники обговорили і участь General Electric в реалізації інших проектів, зокрема щодо впровадження проекту сільської медицини.

  Зокрема напередодні засідання Національної інвестиційної ради президент зустрівся з керівниками японських компаній "Сумітомо" та "Марубені", де він відзначив ефективну співпрацю між Україною та Японією.

  Президент подякував за участь японської сторони у масштабних проектах, зокрема будівництва Бориспільського аеропорту, реконструкції Бортницької станції аерації.

  Серед питань, які обговорювали: співпраця у сфері ядерної безпеки, енергозберігаючих технологій та інфраструктурних проектах.

  Як повідомляв 5.UA, у квітні минулого року ЄБРР зацікавився інфраструктурними проектами Маріуполя, сторони взялися за обговорення плану співробітництва.

  Попередній матеріал
  "Чутливе питання для Франції": стало відомо, про що говорили Путін і Макрон
  Наступний матеріал
  Необхідні термінові рішення: Волкер розповів чого потребує "гаряча війна" на Донбасі

  Об'єкт стратегічного значення: відкриття нового Бескидського тунелю – подробиці

  Україна може лишитися без €1 млрд від Євросоюзу: експерт пояснив чому

  Стратегічний "шлях до Європи": як урочисто відкривали Бескидський тунель

  Нацбанк про співпрацю з МВФ: найближчий час буде вирішальним

  Одна Польща за обсягами торгівлі майже дорівнює Росії – Порошенко

  Відтепер Десантно-штурмові війська: в Україні офіційно перейменували ВДВ