Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Одна Польща за обсягами торгівлі майже дорівнює Росії – Порошенко

Щороку Україна збільшує експорт товарів до ЄС на 20%, констатує український Президент

За обсягами торгівлі Польща нині майже дорівнює Росії. Про таке заявив Президент України Петро Порошенко під час відкриття нового Бескидського залізничного тунелю. 

"Коли Росія, запровадивши ембарго, як складову гібридної війни, закрила повністю свої ринки для українських виробників, намагаючись поставити Україну на коліна, українські виробники підвищили якість, збільшили видобуток, і на сьогоднішній день одна Польща за обсягами торгівлі майже дорівнює Росії, а весь Європейський Союз перевищує 40% нашого торговельного обороту", – повідомив Глава держави.

Також він зазначив: щороку Україна збільшує експорт товарів до ЄС на 20%.

"Кожного року залізниця перевозить на 20% більше вантажів у напрямку Європейського Союзу, ніж у попередній рік. В умовах, коли Росія не лише країна-агресор, не лише веде проти нас гібридну війну на Донбасі, намагаючись роз'єднати різні частини України, тунель міцно зв’язав Галичину і Закарпаття. Це дуже важливо, я навіть скажу – символічно", – уточнив Порошенко.

Президент додав: "Напрямок тунелю – в Європу. Він чітко співпадає з підписанням Угоди про Асоціацію, ратифікацію її, вступом у дію поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, вступом в дію безвізового режиму, і це не пусті слова".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: В Україні завершили будівництво одного з найдовших залізничних тунелів – Бескидського

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Спортивне містечко з духом великого змагання": на Хрещатику відкрили офіційну фан-зону Ліги чемпіонів – включення
Наступний матеріал
Об'єкт стратегічного значення: відкриття нового Бескидського тунелю – подробиці