МВФ

Нацбанк про співпрацю з МВФ: найближчий час буде вирішальним

  Проведення структурних реформ у межах програми з МВФ у НБУ назвали критично важливим для збереження макрофінансової стабільності і забезпечення довгострокового економічного зростання в Україні

  Найближчий час буде вирішальним для ухвалення рішень, важливих для продовження співпраці України з офіційними кредиторами, зокрема з Міжнародний валютний фонд, вважають у Національному банку. Про це повідомляє "УНІАН".

  "Необхідність такої співпраці останнім часом тільки посилилася через ускладнення доступу країн, що розвиваються, до глобального ринку капіталу. Вартість боргових залучень таких країн зростає на тлі подорожчання долара США, посилення геополітичної напруженості і ризиків розгортання торгових воєн", – зазначено в матеріалах НБУ.

  Проведення структурних реформ у  межах програми з МВФ у НБУ назвали критично важливим для збереження макрофінансової стабільності і забезпечення довгострокового економічного зростання в Україні.

  Як повідомляв 5.UA, глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що основними умовами завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду (МВФ) для України і виділення траншу кредиту є ухвалення закону про антикорупційні суди, а також виконання обіцянок щодо приведення цін на газ до ринкового рівня.

  Попередній матеріал
  До другого липня: апеляційний суд залишив Рубана під вартою
  Наступний матеріал
  Аваков про справу Марківа: закликає італійський суд уникати некоректних тлумачень

  У МВФ оприлюднили ключові реформи для зростання економіки України

  "Гроші понесли до банків": у Нацбанку прокоментували ситуацію з депозитами

  "Більшість правок не мають підтримки": депутат спрогнозував, чи встигне Рада ухвалити закон про Антикорупційний суд цього тижня

  "Україна належить до Європи": подробиці зустрічі президентів України та Естонії

  Переговори тривають: Парубій розповів, на якому етапі узгодження закону про Антикорупційний суд

  "Це лише початок": економіка України демонструє впевнене зростання