Технічна допомога: в Україні розпочала роботу місія МВФ

Упродовж 2015-2016 років на базі НКЦПФР відбулося три місії технічної допомоги МВФ

Від 16 до 22 травня 2018 року Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) відвідає місія технічної допомоги Міжнародного валютного фонду, яка вивчатиме стан ринку управління активами в Україні. Про це повідомляється на сайті НКЦПФР.

"У рамках співпраці України з Міжнародним валютним фондом від 16 до 22 травня 2018 року НКЦПФР відвідає місія технічної допомоги, в яку ввійдуть експерти Департаменту монетарної політики та ринків капіталу МВФ Ейя Холтінен та Річард Стобо. Експерти МВФ вивчатимуть стан ринку управління активами та законодавчу і нормативну базу, яка регулює зазначений сегмент. Впродовж візиту відбудеться низка зустрічей з представниками ринку управління активами, саморегулюючими організаціями та органами державної влади", – зазначає регулятор.

Упродовж 2015-2016 років на базі НКЦПФР відбулося три місії технічної допомоги МВФ, зокрема з таких питань: у жовтні 2015 року – з розширення повноважень і зміцнення незалежності НКЦПФР; у квітні 2016 року – з самофінансування Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку; у липні 2016 року – з боротьби зі зловживаннями цінними паперами та розкриття інформації емітентами.

Міжнародні експерти проводили аналіз діяльності комісії, досліджували системні проблеми українського ринку цінних паперів, здійснювали оцінку проектів законодавчих змін, які готувалися для вирішення таких проблем.

Як повідомляв 5.UA, Глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що основними умовами завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду (МВФ) для України і виділення траншу кредиту є ухвалення закону про антикорупційні суди, а також виконання обіцянок щодо приведення цін на газ до ринкового рівня.

Попередній матеріал
Засідання Кабміну, де мають внести зміни до деяких законів України щодо військових стандартів – відео
Наступний матеріал
"Рішучий рейд у тил ворога": українські армійці під Мар'їнкою захопили зброю бойовиків – подробиці

Данилюк: Мінфін веде перемовини з МВФ щодо змін у Держбюджеті

Столтенберг: для НАТО важливо підтримувати Україну і надалі

Парубій розповів про можливість відтермінувати підняття тарифів для населення

Україна не виконала дві вимоги для отримання чергового кредиту МВФ – Данилюк