фото mignews.com.ua

ЄБРР зацікавився інфраструктурними проектами Маріуполя

  Європейський банк реконструкції і розвитку зацікавився інфраструктурними проектами Маріуполя, обговорюється план співробітництва

  Про зацікавленість ЄБРР інфраструктурними проектами повідомили в Маріупольській міській раді. Представник Європейського Банку реконструкції та розвитку приїхав до Маріуполя в продовженні ряду робочих зустрічей, які раніше відбулися в Києві.

  "Міський голова Маріуполя зустрівся з керівником сектору інфраструктури в Україні Марком Магалецьким, щоб обговорити технічні питання співпраці", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що у ході бесіди вже обговорювалося більш детальний план взаємодії. Марк Магдалецкій розповів умови і різні варіанти роботи в Маріуполі, процентні ставки і періоди реалізації проектів.

  "Магдалецкій підкреслив, що ЄБРР більше 20 років ефективно працює в Україні. Сукупний обсяг інвестицій в нашій країні становить понад 12 млрд євро в рамках 377 проектів. Пріоритетні напрямки - водопостачання та водовідведення, муніципальний транспорт, тверді побутові відходи, централізоване опалення та енергоефективність", - йдеться у повідомленні міськради.

  Попередній матеріал
  Україна та Канада підпишуть оборонну угоду наступного тижня
  Наступний матеріал
  У Конгрес США внесли законопроект про санкції проти Росії через кіберзагрози
  Теги:
  Loading...

  Україна та Канада підпишуть оборонну угоду наступного тижня

  Кошти, видані Нацбанком на рефінансування банків, потрапили в офшори – Ситник

  "Ми запізнилися на 20 років": Рева сказав, коли монетизують субсидії

  Стало відомо, скільки мільйонів задекларувала Гонтарева за 2016 рік

  "Потужна зброя інформування громадськості": САП створила онлайн-реєстр кримінальних проваджень

  Асоціації металургів закликали НКРЕКУ в 3 рази знизити тарифи на транспортування газу через точки входу в ГТС на кордоні України