Підписання угоди про розширення системи харківського метрополітену
Підписання угоди про розширення системи харківського метрополітену Офіційний сайт Президента України

"Найбільший проект цього року": в метро Харкова інвестують 320 млн євро

Гроші надають Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк

На розбудову харківського метро виділять 320 млн євро: 160 млн надасть Європейський банк реконструкції та розвитку і стільки ж – Європейський інвестиційний банк. Угоду про надання кредиту підписали сьогодні в Києві, інформує прес-служба голови держави.

Крім того, місцевий бюджет виділяє на цей проект 320 млн грн. За словами Президента Петра Порошенка, за ці гроші впродовж чотирьох років зведуть нове депо та закуплять 85 нових вагонів. Нову ділянку Харківського метрополітену будуватимуть у напрямку аеропорту, щоби розвивати авіаційне сполучення з містом, а також розв'язати транспортну проблему.

"Під час збройної агресії Росії проти вільної і незалежної України, в місті, розташованому лише за 40 кілометрів від російського кордону, ми, об'єднуючи зусилля, починаємо робити те, чого не робилося за багато років незалежності, – інвестуємо кошти у будівництво метро… Ці гроші є символом підтримки Європейським Союзом реформ, які відбуваються в Україні", – наголосив Президент.

Своєю чергою, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж зазначив, що цей проект є "найбільшим, який підписують цього року в Україні".

Дивіться також фотогалерею:

Столичною піздемкою проїхав унікальний "потяг Енея" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Аваков розповів, як "зелені чоловічки" 2014-го року готували платформу для анексії Криму
Наступний матеріал
Політексперт: Самоусунення Януковича від влади – прецедент права
Loading...