Кличко та китайські інвестори
Кличко та китайські інвестори kiev.klichko.org

Кличко підписав угоду про будівництво метро на Троєщину

Китайські компанії виділять кредит для будівництва четвертої гілки метро у Києві

Міський голова Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту із будівництва четвертої лінії метро у Києві між КМДА та китайським консорціум, до якого входять компанії China Railway International Group Co., Ltd. та China Pacific Construction Group with China Railway International Group Co., Ltd. Про це в середу, 22 листопада, повідомляє прес-служба міського голови.

Як зазначено в повідомленні, угода передбачає створення робочої групи з українських та китайських спеціалістів, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту.

Вартість будівництва оцінюють у 2 млрд доларів США, при цьому 85% від прогнозованої вартості проекту буде забезпечено за рахунок кредиту від китайських фінансових установ.

Кличко та китайські інвестори
Кличко та китайські інвесториkiev.klichko.org

"Можливість залучення цього кредиту розглядається Україною із наданням державної гарантії на повернення кредитних коштів. Термін повернення кредиту – від 15 до 20 років. При цьому процентна ставка буде предметом переговорів", – наголосив Кличко.

Проект передбачає будівництво нової лінії метрополітену протяжністю майже 18 км з 13-ма станціями. Також буде побудована пересадочна лінія протяжністю 1 км між кільцевою електричкою та новою четвертою лінією. Передбачається, що термін будівництва – 5 років.

"Розвиток транспортної інфраструктури є одним із головних пріоритетів для столичної влади. Один із важливих проектів – добудова Подільсько-Воскресенського мосту. І переговори про добудову мосту ми ведемо з німецькими інвесторами. А коли буде готовий міст, це дасть можливість для наступного кроку – будівництва четвертої лінії столичного метро на Троєщину", – зазначив Кличко під час церемонії підписання.

У свою чергу, Го Уін, який підписав угоду від імені китайської сторони, подякував Віталію Кличку за підтримку в реалізації цього проекту. "Після року наших спільних зусиль ми можемо підписати офіційну угоду. Ми маємо гарний досвід розбудови метро у всьому світі. Ми знаємо, що 4 гілка метро є нагальною для Києва, адже наш проект має зв’язати обидва береги Дніпра та нарешті вирішити транспортні проблеми масиву Троєщина", – наголосив Го Уін.

Попередній матеріал
Експерт з військових питань розповів, яка техніка прибула в Луганськ з РФ
Наступний матеріал
Екс-командувача армії боснійських сербів Ратко Младича визнали винним у геноциді
Loading...

У Києві в метро чоловік впав на колії – рух синьою гілкою обмежили

У Києві на метро "Либідська" шукають вибухівку

У столичному метро на "Дарниці" людина впала на рейки