Facebook / Петро Порошенко

Іноземні інвестори та українські бонди: як минув перший день візиту Порошенка до США

Одне з перших позитивних зрушень – іноземні інвестори готові надати Україні кредити на 15 років під мінімальну відсоткову ставку

Президент Петро Порошенко 18 вересня розпочав робочий візит до Сполучених Штатів. У той час як Президент зустрічався з українською громадою і кримськотатарськими організаціями, міжнародні інвестори вирішували долю українських боргів. 

Відбувалося це теж у Нью-Йорку, за кілька кварталів. Їх кінцеве рішення про розміщення нових цінних паперів держави Україна на суму 3 мільярди доларів долетіло до Петра Порошенка моментально, передає "5 канал".

"Щойно мені повідомили: розміщення українських суверенних бондів завершено. І загальна сума буде три мільярди", – прокоментував Президент.

Це означає, що іноземні інвестори готові надати Україні на 15 років кредити під мінімальну відсоткову ставку. Таке рішення змінило графік Петра Порошенка. Закріпити домовленості він вирішив особисто, навідавшись до інвесторів.

"Цікава робота була з українським урядом, дякую. Це підтвердження довіри, і цей крок матиме конкретні результати, сподіваюся. Інтерес інвесторів буде збільшуватися", – зазначив міжнародний інвестор Джованні Салветті.

"Ніколи до цього Україна не запозичувала такого обсягу. Ніколи ми не запозичували на термін в п'ятнадцять років. Це надзвичайно позитивна оцінка інвесторами реформ, які відбуваються в Україні", - додає Петро Порошенко.

А далі від галасливого мегаполісу українська делегація вирушила до спокійного на перший погляд і зачиненого від стороннього ока Вест-Поінту.

Вест-Поінт – найстаріша і найбільша військова академія США. Позаминулого століття саме курсанти цього закладу проектували дороги, мости, залізниці. Нині ж кадети навчаються захищати свою країну з найсучаснішою зброєю в руках.

Що побачив Президент України у Військовій академії США та як минув перший день візиту - дивіться у відео: 

Ірина Герасимова, Сергій Клименко, "5 канал"

"Легендарне місце": Порошенко побував у Військовій академії США – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пленарне засідання ВР, на якому продовжать розгляд судової і пенсійної реформ – відео
Наступний матеріал
Засідання Вищої ради правосуддя щодо кандидатів на посади суддів Верховного Суду – відео
Loading...