president.gov.ua

Порошенко: "Переговори про надання Україні оборонної летальної зброї просунулись дуже далеко"

Глава держави акцентував, що йдеться не лише про ракети Javelin

Переговори про надання Україні оборонної летальної зброї просунулись дуже далеко. Про це заявив у понеділок Президент України Петро Порошенко під час виступу перед українською діаспорою в Нью-Йорку, повідомляє "Укрінформ".

"Ми дуже далеко просунулись у цих переговорах з новою адміністрацією Сполучених Штатів Америки", – заявив Порошенко.

За словами Президента України, це не просто позиція, яка дозволяє "значно підвищити ціну" для російського агресора та завадити йому перейти до наступальних дій. "Це ще відкриває можливості надання нам аналогічної допомоги з боку Британії, Канади, інших країн, які чекають політичного рішення Сполучених Штатів Америки", – наголосив Порошенко.

Президент підкреслив також, що йдеться не тільки про ракети Javelin. "Ми також говоримо про систему радіоелектронної боротьби, яка демонструє світу неспростовні докази злочинів Росії", – зауважив Порошенко, нагадавши, що це дає змогу встановлювати місце, час та калібр важкої зброї, яку підтягнула Росія до лінії зіткнення в порушення Мінських угод.

"Це докази, які дозволять нам сформувати юридичну позицію, коли будуть розглядатися злочини Російської Федерації в Міжнародному суді в Гаазі. Це не просто зброя, це юридичні інструменти захисту української позиції, і саме тому це так важливо", – наголосив Президент України.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко про освітню реформу: "В Україні не забороняється вивчати мови нацменшин"
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": посол Канади Роман Ващук в ефірі "5 каналу" – про безвіз та чому його немає
Loading...