Україна-США
Україна-США 5.ua

Під час зустрічі з Трампом Порошенко може домовитись про надання Україні легкої летальної зброї

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець повідомив, що Порошенко може домовитись про надання Україні легкої летальної зброї під час зустрічі з Дональдом Трампом

"Цього року, у листопаді, будуть відбуватися довибори до палати представників, які можуть змінити існуючи баланс. Наразі республіканці контролюють обидві палати конгресу, але ця ситуація, як мінімум у палаті представників, може змінитися. Тому Трамп буде змушений діяти під тиском обставин. Сьогодні все, що стосується Росії, є токсичним та сприймається, як негативне і будь-які кроки назустріч Росії з боку адміністрації Трампа будуть сприйматися дуже вороже представниками обох політичних партій. Тому, я думаю, що жодних підстав сьогодні говорити про здачу інтересів України ми не маємо", – наголосив Березовець.

"Більше того, поспіх з організацією візиту українського Президента до Вашингтону – це важливий, позитивний сигнал. Це не просто банальна підтримка, може йтися про більш значущі речі. Зокрема, зараз ми присутні на засіданні саміту Україна-США, робоча група, де присутні представники Конгресу, тут дійсно активно обговорюється питання надання Україні легкої летальної зброї. І це може бути однією із сенсацій цього візиту Петра Порошенка. Тобто домовленість про реальне надання легкої летальної зброї", – зазначив експерт.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Турчинов: Для України не існує альтернативи щодо євроатлантичної інтеграції
Наступний матеріал
Доки тут морпіхи – ворог не пройде: Як бійці АТО боронять околиці селища Чермалик – відео
Loading...

Посольство України у США прокоментувало інформацію про зустріч Порошенка і Трампа

Президенти України та Словаччини відкрили символічні двері у безвізову Європу

Стратегічне партнерство: Як Президента Литви приймали в Україні - фоторепортаж

Зустріч Президентів України та Литви з представниками ЗМІ - завершено

Швейцарія підтвердила, що запровадить безвіз для України з 11 червня

США закликають ООН схвалити "потужну резолюцію" щодо України