Прапори України та США
Прапори України та США sq.com.ua

Посольство України у США прокоментувало інформацію про зустріч Порошенка і Трампа

  Там відзначили, що подібну інформацію повідомляє речник глави держави або заступник голови АП

  Посольство України у США постійно опрацьовує питання підготовки візитів представників української влади до США, зокрема й на найвищому рівні, однак, за практикою офіційних повідомлень, оголошення про візити слід, насамперед, очікувати від центральних органів влади. Так у прес-службі Посольства прокоментували інформацію про ймовірний візит Петра Порошенка до США, передає "Укрінформ"

  "Анонсування закордонних візитів Президента України є прерогативою речника Глави держави або заступника глави Адміністрації Президента України із зовнішньополітичних питань", – зазначили в українському дипломатичному представництві у США.

  При цьому в Посольстві зауважили, що "робота над підготовкою візитів, у тому числі на найвищому рівні, триває на постійній основі", під час якої відпрацьовується повний перелік питань по датах і часу зустрічей, а також по їх змістовному наповненню. 

  Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилась інформація з посиланням на джерела в АПУ про візит Президента Петра Порошенка до Вашингтона наступного тижня.

  Попередній матеріал
  Погодні примхи на початку літа: коли в Україну прийде справжня спека
  Наступний матеріал
  50 перемог за 50 днів: у Мінінформполітики розповіли, чим пишається Україна
  Loading...