tsn.ua

Швейцарія підтвердила, що запровадить безвіз для України з 11 червня

Президент України Петро Порошенко і Керівник Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії під час зустрічі обговорили також питання прискорення повернення Україні заморожених активів українських екс-посадовців

Петро Порошенко прийняв Керівника Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтера. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Під час зустрічі Порошенко детально поінформував Буркхальтера про наслідки агресії РФ на Донбасі, цілями якої все частіше стають населені пункти та цивільні об’єкти.
Глава держави відзначив зусилля Швейцарії для урегулювання ситуації на Донбасі, що підтверджує її суттєвий внесок у діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Окрім цього, Петро Порошенко висловив вдячність за візит Дідьє Буркхальтера до Маріуполя, під час якого було передано черговий гуманітарний вантаж з медикаментів та реагентів для очищення води.

Відомо, що під час зустрічі було відзначено націленість обох сторін на подальше поглиблення двостороннього співробітництва. Глава зовнішньополітичного відомства Швейцарії підтвердив, що його країна запровадить з 11 червня безвізовий режим для українських громадян разом з Європейським Союзом.

Сторони також обговорили питання прискорення повернення Україні заморожених активів колишніх українських високопосадовців, які зберігаються у швейцарських банківських установах.

Попередній матеріал
Негода в Прикарпатті: затоплені будинки та автомобілі в кюветі – відео
Наступний матеріал
Окупанти використовують весь спектр зброї: українські бійці відкривають вогонь у відповідь
Loading...

Канада завершила ратифікацію Угоди про ЗВТ з Україною – Порошенко

Тепер українці можуть їздити до Туреччини без віз

Макрон хоче найближчим часом провести зустріч у Нормандському форматі щодо ситуації в Україні

Порошенко в Одесі підписав указ з дорученнями для українських відомств щодо запуску "безвізу" з ЄС

Чотири основні "безвізові питання" для України: про що питався Президент на нараді

Пам’ятка ДФС : Що потрібно знати про подорожі без віз