Україна-Канада
Україна-Канада wz.lviv.ua

Канада завершила ратифікацію Угоди про ЗВТ з Україною – Порошенко

  Президент переконаний, що "це рішення має більше, ніж символічне, значення"

  1 червня після згоди Палати громад та Сенату Генерал-губернатор Канади підписав Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на сторінці у Facebook.

  "З урахуванням ратифікації нідерландським Сенатом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС це рішення має більше, ніж символічне значення", – зауважив Президент.

  Петро Порошенко також відзначив: "І Канада, і Нідерланди фактично синхронно зробили рішучий крок на шляху до формування трикутника вільної торгівлі Україна – Канада – ЄС. Після завершення всіх формальних процедур, цей трикутник об’єднає три регіони на двох континентах на основі спільної відданості ліберальним цінностям та ідеям".

  За словами глави держави, для України ці рішення є свідченням результативності проведених реформ.

  "Це найкращий стимул для нас посилювати динаміку внутрішніх перетворень. А для наших міжнародних партнерів – потужний сигнал щодо змін в України та відкрите запрошення до взаємовигідної співпраці в інтересах миру, стабільності та безпеки", – прокоментував Порошенко. 

  Нагадаємо, 19 травня Сенат Канади проголосував за ратифікацію Угоди про вільну торгівлю з Україною.

  Як відомо, Угода дає можливість скасувати торгові мита – тож канадська продукція в Україні здешевшає, а українська в Канаді, відповідно – стане більш конкурентоспроможною.

  Попередній матеріал
  США запровадили нові санкції проти РФ
  Наступний матеріал
  "Ніхто не забутий, ніщо не забуте": ГПУ скерувала до суду 99 справ про держраду суддів у Криму
  Loading...