Мінфін США
Мінфін США http://vnews.agency

США запровадили нові санкції проти РФ

  Йдеться про санкції за допомогу КНДР

  Міністерство фінансів США запроваджує міжнародний пакет санкцій, зокрема і проти російських підприємств та фізичних осіб за допомогу режиму КНДР у порушенні міжнародних санкцій, введених проти нього через ракетно-ядерні випробування. Про це йдеться в офіційному повідомленні американського Мінфіну, передає "Укрінформ".

  "Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні внесло до списку санкцій шість установ і три фізичні особи, а також три підприємства у відповідь на триваючі розробки в Північній Кореї зброї масового знищення, а також порушення нею резолюції Ради Безпеки ООН", – відзначається в офіційній заяві.

  Як стало відомо, під санкції США потрапили юридичні та фізичні особи Північної Кореї, Росії і Китаю. Серед інших, до списку потрапили московська компанія Ardis-Bearings LLC разом з директором Ігорем Мічуриним, російська "Незалежна нафтова компанія" (ННК), а також її дочірнє підприємство АТ "Приморнефтепродукт".

  У заяві пояснюється, що ННК підписала контракт на поставку нафти в Північну Корею. Загалом компанія надала КНДР нафтопродуктів на понад $1 млн. Крім того, ННК підозрюють у наданні допомоги північнокорейському режиму в "обходженні" міжнародних санкцій.

  Із повним переліком санкцій можна ознайомитися за посиланням.

  Нагадаємо, за результатами саміту G7 в Італії було вирішено продовжити санкції проти РФ, а за необхідності – посилити їх.

  Попередній матеріал
  Найбільш справно платять за комуналку споживачі, які не користуються пільгами та субсидіями – НКРЕКП
  Наступний матеріал
  Канада завершила ратифікацію Угоди про ЗВТ з Україною – Порошенко
  Loading...

  Макрон відповів Путіну на "санкційне питання"

  "У разі необхідності санкції проти РФ готові посилити": про що домовились світові лідери на саміті G7

  "Домовились": Росія та Туреччина узгодили скасування всіх економічних санкцій, крім однієї