Платіжки
Платіжки nv.ua

Найбільш справно платять за комуналку споживачі, які не користуються пільгами та субсидіями – НКРЕКП

  Сума заборгованості за пільги і субсидії станом на 30 квітня 2017 року тільки по "Київенерго" становить більше 1 млрд грн

  Найвищий рівень розрахунків за комунальні послуги серед тих споживачів, які не користуються пільгами та субсидіями (108,1%), а найнижчий – серед отримувачів пільг та субсидій (85,1%). Про це повідомила прес-служба Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, посилаючись на дані 170 компаній-ліцензіатів, передає прес-служба уряду.

  "Рівень розрахунків споживачів за січень-квітень 2017 року становив 95,4%", – повідомили у прес-службі, при цьому зазначивши, що найвищий рівень розрахунків зафіксований серед споживачів, які не користуються пільгами та субсидіями (108,1%), а найнижчий – серед отримувачів пільг та субсидій (85,1%).

  За даними Нацкомісії, бюджетні установи сплатили свої рахунки за теплову енергію на 88,1%, а організації, що надають житлово-комунальні послуги населенню (ЖЕКи, ОСББ та інші), – на 98%.

  У прес-службі комісії додали: "Через несвоєчасне та неповне відшкодування компанії "Київенерго" пільг та субсидій стан розрахунків за цієї категорії (споживачі компанії, за які з бюджету повинні бути перераховані кошти на покриття пільг і субсидій – Ред.) значно гірше – 62,8%. Сума заборгованості за пільги і субсидії станом на 30 квітня 2017 року тільки по "Київенерго" становить 1 млрд 015,8 млн грн".

  Як повідомляв 5.UA, віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що субсидії отримають навіть ті, хто має заборгованість за "комуналку".

  Попередній матеріал
  Стрілянина на Подолі: цілили в ветерана АТО Адама Осмаєва та його дружину Аміну Окуєву
  Наступний матеріал
  США запровадили нові санкції проти РФ
  Loading...

  Експерт: Газовий контракт з РФ – це найбільш шкідлива міжнародна угода в сучасній історії України

  Гройсман про підвищення з/п на меткомбінатах: Прийшов час повертати українців в Україну

  Європарламент розширив торговельні квоти для України: що це означає для виробників

  "Нехай РФ гріє тайгу і тундру": Рішення Стокгольмського арбітражу залучить інвесторів в Україну – Петренко

  Петренко: Україна почала стягувати з "Газпрому" перші суми штрафу

  Податкові надходження до бюджету зросли на понад 25%, економіка зростає – ДФС