tengrinews.kz

Податкові надходження до бюджету зросли на понад 25%, економіка зростає – ДФС

У Фіскальній службі запевняють, що цьогорічні показники надходжень до бюджету "будуть суттєво перевиконані"

За даними ДФС, поточні показники свідчать про перевиконання плану податкових та митних платежів до державного бюджету. Про це повідомив в. о. голови ДФС Мирослав Продан на засіданні уряду 31 травня, передає "ЕП".

"Індикативні показники дохідної частини державного бюджету на січень-травень поточного року становлять 288 млрд грн. Я вас запевняю, що вони будуть суттєво перевиконані", – зазначив Продан.

"Фактично надходження за 5 місяців очікуються на рівні 300,3 млрд грн, що на понад 65 млрд грн, або на 28% більше відповідного періоду минулого року, при курсовій різниці не більше 5%", – зазначив Продан.

Також в.о. голови ДФС повідомив, що травневі результати надходжень до держбюджету показали збільшення на 14 млрд грн, порівняно з минулим роком. Загалом цьогоріч чиновник очікує, що до держбюджету буде перераховано більше 64 млрд грн.

Крім того, Продан відзвітував про зростання економіки України.

"Динаміка декларування податку на прибуток не може не радувати – її аналіз дає підстави стверджувати про зростання національної економіки. У першому кварталі платники податку на прибуток задекларували рекордні понад 20 млрд грн, що у півтора рази перевищує аналогічні показники першого кварталу 2016 року і вдвічі більше, ніж у попередньому кварталі", – сказав він.

Попередній матеріал
"Тепленька пішла": коли у чотирьох районах столиці з'явиться гаряча вода
Наступний матеріал
Держсекретар Мінінформполітики прокоментував, чи відомо ім'я нового міністра
Loading...

У ДФС прокоментували інформацію про заборону ввезення до України продукції іноземних брендів

"Підробіток" без податку та збільшення стажу роботи: основні принципи пенсійної реформи

У ДФС розповіли, скільки коштів податкова міліція повернула до держбюджету за 2016 рік