sfs.gov.ua

У ДФС прокоментували інформацію про заборону ввезення до України продукції іноземних брендів

  Працівники митниці не отримували ні усних, ні письмових вказівок щодо блокування ввезення в Україну посилок з товарами, права на торговельні марки яких заявлені в митному реєстрі

  Державна фіскальна служба України дала офіційні роз'яснення з приводу поширеної українськими ЗМІ інформації про введення обмеження на ввезення до країни товарів відомих брендів, що були придбані в іноземних інтернет-магазинах. Директор Департаменту організації митного контролю ДФС Олексій Василенко запевнив, що заборона ввозу застосовується лише на вимогу правовласників і в разі контрафактності товару, передає УНІАН.

  "Такі обмеження застосовуються лише у разі, якщо продукція є контрафактною, або її походження не вдалося встановити", – зазначив Василенко. Він також підкреслив, що згідно з нормами Митного кодексу, до усіх надходжень застосовується обов'язкова перевірка, а правовласник має можливість визначити, чи є товар оригінальним.

  "У випадку встановлення контрафактності – товар не потрапляє на митну територію України. Проте за відсутності порушень прав інтелектуальної власності правовласник інформує митницю про можливість поновлення митного оформлення такого товару. У більшості випадків саме так все і відбувається, і покупці отримують свій товар", – поінформував представник ДФС

  У підсумку Василенко завірив, що працівники митниці не отримували ні усних, ні письмових вказівок щодо блокування ввезення в Україну посилок з товарами, права на торговельні марки яких заявлені в митному реєстрі.

  Раніше низка українських ЗМІ розповсюдила інформацію про блокування митницею товарів майже 1,2 тис. торгових марок, серед яких називались: Adidas, A4 Tech, Ardis, Amway, Apple, Baileys, Ballantine's, Becherovka, Braun, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, GUCCI, Dormeo, Electrolux, Lego, Levi's, LG, Lipton, Honda, HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi.

  Попередній матеріал
  "Безнадійні" дарують надію: як бійці, яким після поранень відростили нові кістки, бігли марафон
  Наступний матеріал
  Відлуння Другої світової: рятувальники Миколаївщини знайшли у Чорному морі сотні снарядів
  Loading...

  Е-декларація: головному податківцю Вишгорода мати подарувала понад 2 млн грн

  На Донеччини заарештували 70 вантажівок, що намагалися проїхати в ОРДЛО

  На Львівщині накрили конвертаційний центр, який "відмив" майже 72 млн грн

  Начальник управління ДФС Житомира вимагав принести хабар у виданні "Вісника податкової служби"

  СБУ упіймала підполковника ДФС на хабарі у майже півмільйона гривень

  Українець намагався вивезти в Росію орден Червоної зірки