Аграрії
Аграрії 0512.com.ua

Європарламент розширив торговельні квоти для України: що це означає для виробників

  Будуть введені нульові митні тарифи для деяких видів сільськогосподарської продукції та промислових товарів

  Європарламент проголосував надання Україні тимчасових автономних торговельних преференцій поза дією положень поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Резолюцію підтримали під час голосування у четвер 475 депутатів, 102 були проти та 61 утримався, повідомляє "Укрінформ".

  У документі йдеться, що додаткові торговельні преференції для України включають уведення нульових митних тарифів для деяких видів сільськогосподарської продукції та промислових товарів. Це, зокрема, овес, мед, кукурудза, а також 23 види промислових товарів, серед яких – добрива, взуття, деякі метали та електронне обладнання.

  Водночас, остаточний зміст рішення буде опрацьовано у процесі переговорів між Європарламентом, Єврокомісією та Радою ЄС. Напередодні єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом розкритикувала позицію Європарламенту у цьому питанні, відзначивши, що запропоновані законодавчим органом ЄС торговельні преференції містять низку обмежень.

  Разом з тим доповідач у Європарламенті з цього питання депутат Ярослав Валеса вважає компромісом між допомогою Україні та захистом європейських виробників пропозиції вилучити із запропонованих Єврокомісією преференцій такі товари, як пшениця, перероблені томати та сечовину.

  Попередній матеріал
  Гройсман: На меткомбінатах навіть мінімальна зарплата дорівнює середній по Україні
  Наступний матеріал
  Гройсман про підвищення з/п на меткомбінатах: Прийшов час повертати українців в Україну
  Loading...

  "Нехай РФ гріє тайгу і тундру": Рішення Стокгольмського арбітражу залучить інвесторів в Україну – Петренко

  Петренко: Україна почала стягувати з "Газпрому" перші суми штрафу

  Податкові надходження до бюджету зросли на понад 25%, економіка зростає – ДФС