Азовсталь
Азовсталь kherson.life

Гройсман про підвищення з/п на меткомбінатах: Прийшов час повертати українців в Україну

  Прем'єр переконаний, що підвищення зарплат у Групі "Метінвест" – це правильний крок

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман позитивно оцінює підвищення зарплат у Групі "Метінвест" на 20%. Про це він заявив під час візиту на комбінат "Азовсталь".

  За словами Гройсмана, прийшов час повертати українців, що шукають заробіток в інших країнах, в Україну.

  "Я радий, що ваша компанія ухвалила рішення з сьогоднішнього дня на 20% підвищити заробітну плату на підприємствах. Це дуже правильний крок. Ми повинні нарешті повертати українців в Україну. Ми повинні повертати, але просто так гаслами "повертайтеся" ми нічого не зможемо зробити. Гідна робота – гідна заробітна плата", – підкреслив прем'єр.

  Крім того, Гройсман зауважив, що блокада ОРДЛО пішла на користь РФ і призвела до втрати 1% економічного зростання України. Водночас, економічне зростання торік склало 4,7%.

  "Наступне, що я хотів сказати, ми все одно знайдемо рішення, як підтримати економічне зростання. Все, що ми заробимо, ми будемо інвестувати у три речі – підвищення соціальних стандартів людей. Вибачте, коли ми прийшли працювати, у нас в Україні була мінімальна зарплата на рівні 1450 грн. З 1 січня ми зробили її удвічі більшою – 3200 грн. Це був останній рішучий крок, за який нас деякі критикували, але як показує сьогодні – рішення було вірним", – додав прем'єр-міністр України. 

  Нагадаємо, за даними Мінсоцполітики, наразі середня зарплата в Україні становить 6,8 тисяч гривень. Утім, у відомстві прогнозують підвищення середньої з/п до 7100 грн.

  Попередній матеріал
  Європарламент розширив торговельні квоти для України: що це означає для виробників
  Наступний матеріал
  Порошенко провів телефонну розмову з президентом Європейської Ради: про що говорили
  Теги:
  Loading...

  Гройсман: На меткомбінатах навіть мінімальна зарплата дорівнює середній по Україні

  Рева спрогнозував підвищення середньої зарплати до 7100 грн

  Чому музикантам та акторам Дніпра понизили зарплату до рівня прибиральниць – сюжет