finance.bigmir.net

Петренко: Україна почала стягувати з "Газпрому" перші суми штрафу

  Міністр зазначив, що цифри стягнень є "приємними"

  Україна почала стягувати перші суми з російської компанії "Газпром" за штрафами, що їх наклав Антимонопольний комітет. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко та пообіцяв найближчим часом оприлюднити конкретні цифри, які будуть "приємними".

  "Вже стягнуті перші суми з "Газпрому" на території України. Дуже скоро ми покажемо цей результат у цифрах. Ми напрацювали механізм стягнення коштів та іншого майна з даної компанії, в тому числі через механізми правової допомоги і співпраці з іншими країнами", – зазначив Петренко.

  Стосовно арештованого майна "Газпрому" в Україні він розповів: "Мова йде про акції компанії. Ці компанії працюючі, які діють, мають грошові потоки і виплачують дивіденди. На цьому ми не будемо зупинятися".

  Втім, як він поінформував, необхідної кількості активів "Газпрому" – на 172 млрд грн – в Україні не набереться. "Ми будемо рухатися в інші країни, де є відповідні активи і грошові кошти. І ставити питання про виконання українських рішень і в майбутньому – міжнародних рішень про стягнення з "Газпрому" заборгованості", – підсумував міністр.

  Як повідомляв 5.UA, "Газпром" програв в Україні суд на 172 млрд грн.

  Попередній матеріал
  І відкрився широкий обрій: в Києві біля метро "Петрівка" знесли МАФи
  Наступний матеріал
  Очільник Мін'юсту: Чітко встановлені особи, які керували захопленням Криму Росією
  Loading...