Антимонопольний комітет України (АМКУ)
Антимонопольний комітет України (АМКУ) http://hyser.com.ua

Антимонопольний комітет доручив примусово стягнути з "Газпрому" більше 170 млрд грн

  Ця сума включає 85,9 млрд штрафу та ще 85,9 млрд пені через несплату штрафу у встановлені терміни

  Антимонопольний комітет України здійснив усі необхідні заходи для примусового стягнення з "Газпрому" штрафу та пені в обсязі понад 170 мільярдів гривень. Про це йдеться в прес-релізі АМКУ , передає "Укрінформ".

  "Згідно з частиною 1 статті 116 ГПК України наказ видається стягувачу або надсилається йому після набрання судовим рішенням законної сили", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомили в АКМУ, 22 лютого 2017 року було видано наказ про стягнення з ПАТ "Газпром" штрафу у розмірі 85,9 мільярдів гривень та пені у розмірі 85,9 мільярдів гривень у доход загального фонду держбюджету України. Відповідний наказ було видано на виконання рішення Господарського суду Києва від 5 грудня 2016 року за позовом АМКУ до "Газпрому".

  "Антимонопольний комітет після отримання наказу направив його разом із заявою про відкриття виконавчого провадження листом від 11.04.2017 до відділу примусового виконання рішень Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України", – наголосили в АКМУ.

  Як інформував 5.UA, 5 грудня торік суд столиці оштрафував "Газпром" на понад 170 мільярдів гривень. Зазначимо, що термін добровільної сплати штрафу "Газпромом" минув 4 травня 2016 року.

  Попередній матеріал
  До заходів зі стримування Путіна приєдналися найбільш смертоносні американські літаки F-35A – The Times
  Наступний матеріал
  Суд відмовив Мартиненку у відводі "небажаного" судді
  Loading...

  Коболєв: Чи стане 2017 роком перемоги "Нафтогазу" над "Газпромом" у Стокгольмі

  Політичний експерт: Росія використовує "Газпром" як інструмент політичного тиску

  Суд у Литві зобов'язав російський "Газпром" сплатити штраф у €36 мільйонів