ditvora.com.ua

Постанова Кабміну: при двомісячній заборгованості з оплати ЖКП субсидія не призначається

  Постанова уряду діє з 1 травня

  Житлова субсидія з 1 травня на наступний період не призначатиметься за наявності у споживача двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг. Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів України №300 від 26 квітня, передає УНІАН.

  Згідно з документом, у разі отримання інформації про прострочену більш як на два місяці оплату комунальних послуг субсидія на наступний термін не призначається, про що структурний підрозділ з питань соцзахисту населення обов'язково поінформує споживача.

  При цьому, якщо протягом двох місяців з дати інформування споживач документально підтвердив сплату заборгованості або ж уклав договір про її реструктуризацію, – субсидія призначатиметься з дати закінчення дії попередньої субсидії. В іншому разі – з місяця, в якому громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладання договору.

  Крім того, цією постановою запроваджується смс-розсилка та інформування громадян за допомогою e-mail про призначення субсидії.

  Нагадаємо, міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що монетизація субсидій на компослуги буде проводитися в два етапи.

  Попередній матеріал
  Кличко презентував на Пейзажці підземні сміттєві контейнери нового покоління – фото
  Наступний матеріал
  Датські вчені виявили мутантний ген, що зумовлює потяг до солодкого
  Loading...