5 канал

У Нацкомісії розповіли, на яке зменшення тарифів на опалення слід очікувати

  Це може бути зниження тарифів приблизно на 60 гривень за 1Гкал або 5% від нинішнього тарифу

  Нові тарифи на розподіл природного газу дозволять зменшити тарифи на теплову енергію і, відповідно, розмір платіжки за послугу з централізованого опалення для населення. Про це повідомили у НКРЕКП, передає "Укрінформ".

  За підрахунками експертів, зменшення тарифу становитиме близько 5% від нинішнього тарифу.

  "Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проведено розрахунки тарифів на теплову енергію для першої групи ліцензіатів, які можуть бути схвалені для одержання пропозицій зацікавлених сторін з урахуванням: нової методології визначення та розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу; нового рівня мінімальної заробітної плати, передбаченого законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік". Середнє зменшення тарифу по зазначених ліцензіатах складатиме близько 60 грн за 1 Гкал, або більше 5% від діючого на сьогоднішній день тарифу на теплову енергію", – повідомили в Нацкомісії.

  Також повідомляється, що зменшення розмірів платівок за опалення може бути і більшим. Так, згідно з розрахунками НКРЕКП, для родини, що мешкає в однокімнатній квартирі, зменшення складатиме майже 300 гривень. А от для родини, що мешкає у двокімнатній квартирі, – більше 400 гривень.

  "В НКРЕКП уточнили, що розрахунки для першої групи були виконані по 11 підприємствах, що здійснюють ліцензовану діяльність у різних регіонах України з обсягом корисного відпуску майже 40% від загального обсягу корисного відпуску ліцензіатів Нацкомісії", – зазначається в повідомленні. 

  Нагадаємо, з 1 квітня в Україні діє постанова НКРЕКП, яка ввела плату для споживачів за підключення до газової мережі. Однак 10 квітня через суспільний резонанс та на вимогу уряду Нацкомісія скасувала рішення про введення абонплати за розподіл газу.

  Попередній матеріал
  Ситник прокоментував обшуки в Нацбанку
  Наступний матеріал
  Паркінг, велошколи та майстерні: у Києві за місяць відкриють єдиний центр велокультури
  Loading...