5 канал

Субсидії отримають навіть ті, хто має заборгованість за "комуналку" – Розенко

  При цьому варто буде узгодити графік погашення заборгованості

  Субсидію можна отримати навіть за наявності боргу за житлово-комунальні послуги, при цьому узгодивши графік погашення заборгованості. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє прес-служба уряду.

  "Якщо людина не може самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги, вона повинна скористатися системою субсидій, і держава частину заплатить за неї. Субсидію можна отримати, навіть маючи борг за житлово-комунальні послуги. Безумовно, при цьому потрібно узгодити графік погашення боргу, але субсидія все одно буде надана", – повідомив він.

  Крім того, віце-прем'єр-міністр зазначив, що зі скаргами на якість житлово-комунальних послуг потрібно звертатися до місцевих органів влади, оскільки комунальні підприємства, які є постачальниками відповідних послуг, підпорядковуються місцевій владі.

  "Потрібно звертатися до міської влади, до органів місцевого самоврядування, які контролюють діяльність підприємств, які надають послуги. Якщо місцева влада не захоче допомагати, то потрібно робити відповідні висновки і на наступних виборах обрати тих, хто буде відстоювати інтереси громади", – зауважив він.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що українці без прописки можуть оформити субсидію з договором на оренду житла. Раніше міністр соціальної політики прогнозував, що середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у 2016-2017 році становитиме 2-2,5 тисячі гривень. 

  Попередній матеріал
  Українські промисловці та аграрії звернулись до прем'єр-міністра з приводу вирішення ситуації із залізничними перевезеннями вантажів – документ
  Наступний матеріал
  У Міноборони назвали втрати ЗСУ за минулу добу
  Loading...

  Міністр соцполітики розповів, як будуть нараховуватися субсидії на опалювальний період

  Українці без прописки можуть оформити субсидію з договором на оренду житла – міністр

  Гройсман: субсидії покриють зростання тарифів, і люди платитимуть менше, ніж торік

  Кабмін змінив правила призначення субсидії для непрацюючих пенсіонерів