112.ua

Гройсман: субсидії покриють зростання тарифів, і люди платитимуть менше, ніж торік

  Прем'єр-міністр закликав громадян оформлювати субсидії

  До 9 млн українських родин (із 15 млн, наявних у державі) оформлять найближчим часом субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Про це сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає "Укрінформ".

  Він наголосив, що субсидії покриють зростання тарифів, і по факту люди будуть платити навіть менше, ніж торік.

  "Ми розрахували (передбачили в бюджеті, що субсидії отримають) до 9 мільйонів родин. Але реальна картина буде, коли люди оформлять субсидії. Більше точно не буде. Самі субсидії отримають відповідний захист. Ця система достатньо справедлива. Тобто ти маєш невисокий дохід – за тебе держава допоможе заплатити", – наводить слова прем'єра Українська правда.

  Крім того, Гройсман закликав громадян оформлювати субсидії, адже держбюджету вигідніше надавати адресну допомогу кожній родині, ніж виплачувати дотації комунальним підприємствам. Сім'ям, які оформили субсидії раніше, на цей опалювальний сезон їх подовжать та перерахують автоматично.

  "Є шість мільйонів родин, які сьогодні отримують субсидії. Хочу всіх заспокоїти, що система спрацює (і відбудеться переоформлення). Пенсіонерів це не стосується – усім, кому були призначені субсидії, будуть автоматично перепризначені. Дуже важливо, аби люди були уважні, коли їм виставляють рахунки, коли вони мають розібратися в цифрах. Усе інше держава зробить. Ми забезпечимо всі родини, які потребують підтримки, субсидіями. Ми не будемо субсидіювати, як було раніше, – давати дотації теплокомуненерго, "Нафтогазу" сотні мільярдів гривень. Ми дамо кожному громадянину, в якого є невисокий дохід, і ми його захистимо. А всі, хто має високий дохід, їздять на крутих машинах, мають великі будинки або квартири, нехай платять повноцінно", – сказав урядовець.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що продаж нерухомості, отримання спадку, наявність кількох квартир чи автомобілів, а також здійснення громадянином покупки на суму понад 50 тис. грн не є причиною позбавлення громадянина права на отримання субсидії на оплату комунальних послуг і не є приводом для припинення виплат у разі, якщо субсидія вже надається.

  Попередній матеріал
  Президент висловив співчуття у зв’язку зі смертю Таранова: Україна втратила одного з найкращих захисників
  Наступний матеріал
  Порошенко у Нью-Йорку: Україна, як і раніше, зацікавлена ​​в летальній зброї

  У Мінсоцполітики назвали кількість домогосподарств, які отримують субсидії

  Павло Розенко: Монетизувати всі субсидії для 9,5 млн українських родин є неможливим - інтерв'ю

  Уряд запустив сайт про тарифи та субсидії

  Розенко: Місцеві органи влади зобов’язані автоматично перерахувати раніше призначені субсидії