Президент висловив співчуття у зв’язку зі смертю Таранова: Україна втратила одного з найкращих захисників

  За плечима Андрія Таранова координація всіх силових та правоохоронних органів

  Президент Петро Порошенко висловив співчуття у зв’язку з передчасною смертю Заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова.

  "Андрій Іванович, що в силу службових обов'язків, що в силу свого характеру належав до кола людей, які роблять свою справу впевнено й професійно, без зайвого галасу", - мовиться у співчутті.

  Також Президент зазначив, що за плечима Андрія Таранова координація всіх силових та правоохоронних органів; десятки поїздок на фронт, у частини та на полігони, сотні зустрічей із закордонними партнерами, участь у створенні Сил спеціальних операцій та в розвитку Високомобільних десантних військ, реформування розвідувальних органів, звільнення військовослужбовців та цивільних громадян з катівень на окупованих територіях та в Росії.

  "І це лише те, про що можна сказати… На жаль, більша частина досягнень генерала Таранова залишається під грифом секретності, як того вимагають національні інтереси. Україна втратила одного з найкращих своїх захисників, якого нам дуже не вистачатиме", - наголосив він.

  Нагадаємо, за фактом загибелі заступника глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова поліція проведе низку експертиз, зокрема експертизу технічного стану водного мотоцикла, яким він керував перед смертю.

  Попередній матеріал
  Вибори в РФ: "Єдина Росія" лідирує на виборах в Держдуму
  Наступний матеріал
  Гройсман: субсидії покриють зростання тарифів, і люди платитимуть менше, ніж торік

  Смерть Таранова: поліція проведе експертизу технічного стану гідроциклу

  У Києві загинув заступник глави АП Андрій Таранов

  Таранов розповів, яку зброю Україна очікує отримати від США

  Інтерв'ю заступника глави АП Андрія Таранова (повний текст і відео)