slovoidilo.ua

Українці без прописки можуть оформити субсидію з договором на оренду житла – міністр

  Договір не обов'язково завіряти нотаріально, достатньо двох підписів - власника житла та орендаря

  Українці, які не змогли оформити субсидію через відсутність офіційної прописки, мають можливість повторно звернутися до органів соцзахисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає "Радіо Свобода".

  Міністр зазначив, що уряд пішов назустріч людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги, і дозволив їм отримувати субсидії.

  "Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в цьому помешканні, але там проживає і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою на підставі договору оренди житла. Рішенням уряду не визначено жорстких вимог до такого документу: договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів – власника житла та орендаря", – повідомив Рева.

  Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики прогнозував, що середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у 2016-2017 році становитиме 2-2,5 тисячі гривень. 

  У Мінсоцполітики очікують, що в 2016 році по субсидії звернуться близько 9 мільйонів домогосподарств, це понад половина від усіх домогосподарств в Україні.

  Минулого року в опалювальний сезон на субсидії було витрачено близько 18 мільярдів гривень. У травні Мінсоцполітики заявляли, що 35 із необхідних 40 мільярдів уже заплановані в державному бюджеті на цей рік.

  Попередній матеріал
  Правозахисник: Із трагедії в Дніпрі хочуть отримати преференції і проштовхнути закон, який ускладнюватиме спілкування з поліцією
  Наступний матеріал
  Українські лікарі розповіли європейським чиновникам, яку ціну платять наші військові за переговори

  Гройсман: субсидії покриють зростання тарифів, і люди платитимуть менше, ніж торік

  З наступного року враховуватимуть депозити при нарахування субсидії – Рева

  Мінсоцполітики: за дорогі покупки і квартири не позбавлятимуть субсидій

  В Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидій на 2016-2017 рік

  У Мінсоцполітики назвали кількість домогосподарств, які отримують субсидії

  5 канал - трансляція наживо