kam-pod.gov.ua

З наступного року враховуватимуть депозити при нарахування субсидії – Рева

  Наразі Мінсоцполітики не може отримувати відомості про такі доходи громадян

  Депозити планують включити в розрахунок доходу домогосподарств при призначенні субсидій вже після закінчення наступного опалювального періоду в травні 2017 року. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.

  "З наступного року ми, напевно, все-таки включимо депозити в розрахунок доходу домогосподарства для призначення субсидії. Але, швидше за все, ми це зробимо з травня місяця, вже після закінчення наступного опалювального періоду. Тому що, це правильно включити, це все-таки можна вважати доходами, особливо коли відсотки по ним виплачуються", - наголосив він.

  Крім того, посадовець зауважив, що наразі Мінсоцполітики не може отримувати відомості про такі доходи громадян. На це може вказувати лише проведена Міністерством фінансів верифікація соціальних виплат.

  Як інформував 5.ua, продаж нерухомості, отримання спадку, наявність кількох квартир чи автомобілів, а також здійснення громадянином покупки на суму понад 50 тис. грн не є причиною позбавлення громадянина права на отримання субсидії на оплату комунальних послуг і не є приводом для припинення виплат у разі, якщо субсидія вже надається

  Попередній матеріал
  На Закарпатті пасажирський автобус злетів у кювет і перекинувся, є постраждалі
  Наступний матеріал
  Лагард назвала пріоритети України після отримання третього траншу МВФ

  У Мінсоцполітики назвали кількість домогосподарств, які отримують субсидії

  Павло Розенко: Монетизувати всі субсидії для 9,5 млн українських родин є неможливим - інтерв'ю

  Субсидії на комунальні послуги можуть отримати до 9 мільйонів українців - Мінсоцполітики

  Розенко: Місцеві органи влади зобов’язані автоматично перерахувати раніше призначені субсидії