Кабмін змінив правила призначення субсидії для непрацюючих пенсіонерів

  Згідно з повідомленням, цим рішенням уряд відреагував на численні звернення українців

  Кабінет міністрів встановив, що при призначенні житлової субсидії для непрацюючих з цього року пенсіонерів повинен враховуватися їх дохід тільки за попередній перед зверненням місяць, а не за попередній рік. Про це йдеться в повідомленні Мінсоцполітики, інформує "Інтерфакс-Україна".

  Так, цим рішенням уряд відреагував на численні звернення українців, які в 2015 році працювали і отримували заробітну плату, або, зарплату і пенсію, а в 2016 році з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

  "У людей це викликало нерозуміння, чому беруться до уваги їх доходи, що не відповідають сьогоднішньому дню. Мовляв, чому при розрахунку розміру субсидії у 2016 році враховується дохід за весь 2015 рік, якого в реальності у людини сьогодні немає. Тому прийнято соціально справедливе рішення – піти назустріч пенсіонерам в той час, як їхні доходи знизилися порівняно з минулим роком", – повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

  Крім того, у повідомленні наголошується, що це рішення було прийнято на засіданні уряду 8 вересня і найближчим часом набере чинності.

  Таким чином, всім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням субсидій з вересня, субсидія буде призначена за новими правилами – виходячи тільки з розміру щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за весь 2015 рік.

  Попередній матеріал
  Підписання Меморандуму про співпрацю між Мін'юстом та Нацполіцією України - відео
  Наступний матеріал
  Порошенко зустрінеться з Обамою на Генасамблеї ООН – Клімкін

  Міністр соцполітики прогнозує збільшення розміру субсидії на 25%

  Павло Розенко: Монетизувати всі субсидії для 9,5 млн українських родин є неможливим - інтерв'ю

  Уряд запустив сайт про тарифи та субсидії

  Розенко розповів, скільки виділять на субсидії вже наступного року