Україна, Канада та Нідерланди проводять спільну кампанію
Україна, Канада та Нідерланди проводять спільну кампанію 5 канал

"Три нації – одна свобода": Україна, Канада та Нідерланди проводять спільну кампанію

Акцію присвятили пам'яті канадських воїнів українського походження, що загинули від німецької окупації під час Другої світової

"Три нації – одна свобода" – спільну кампанію під такою назвою започаткували Канада, Нідерланди та Україна. Присвячена вона пам'яті канадських воїнів українського походження, а саме тих, хто загинув, звільняючи Нідерланди від німецької окупації під час Другої світової війни. Про це повідомляє "5 канал".

На трьох меморіальних кладовищах у Нідерландах поховані 117 воїнів канадців-українців. Поширити малознані факти історії вирішили за допомогою інформаційної кампанії, зокрема, у соціальних мережах.

Уже найближчим часом готується публікація в нідерландській пресі. Показуватимуть також відеоролик за участі ветерана Другої світової війни Воллі Бунка – нащадка українських емігрантів. Він брав участь у бойових діях проти німецьких окупантів на території Бельгії, Франції та Нідерландів. Був двічі поранений, а за бездоганну службу відзначений п'ятьма канадськими та нідерландською нагородами.

"Ми просто йшли вперед. Ми робили те, що ми мали зробити. Дуже багато молодих людей загинуло тоді", – каже ветеран Збройних сил Канади Воллі Бунка.

Як повідомлялося, напередодні у фіналі "Битви націй" українці зійшлись стінка на стінку з росіянами та перемогли. 

Попередній матеріал
"Врятувати воїна": боєць із даром художника може втратити зір і потребує допомоги
Наступний матеріал
"Чужа молитва": як знімали стрічку про порятунок єврейських дітей-сиріт
Loading...