Парламент Нідерландів
Парламент Нідерландів zn.ua

Нідерланди відмовилися від додаткових вимог до Києва щодо асоціації Україна-ЄС

  24 лютого нижня палата парламенту Нідерландів підтримала Угоду про асоціацію Україна-ЄС

  Нижня палата парламенту Нідерландів не підтримала пропозицію соціалістів щодо підписання Києвом додаткового політичного документа, який стосується Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Відповідне голосування відбулося у четвер, 23 лютого, в Гаазі, передає УНІАН.

  Як зазначається, пропозиція соціалістів, спрямована на те, щоб додаток з пропозиціями Нідерландів щодо пояснень Угоди про асоціацію був підписаний Україною, підтримки не знайшла й була відхилена. 

  Нагадаємо, 24 лютого нижня палата парламенту Нідерландів підтримала Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Таке рішення уже схвально оцінив Президент України Петро Порошенко. Зокрема, він відзначив: "Вітаю рішення Нижньої палати парламенту Нідерландів щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС... Очікуємо на рішення Сенату".

  Як повідомляв 5.UA, у квітні 2016 року у Нідерландах відбувся консультативний референдум, на якому більшість проголосувала проти ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС Нідерландами. Уряд країни виступив за пошук рішення, яке б давало можливість зняти висловлені під час кампанії "занепокоєння" виборців і при цьому ратифікувати документ. В середині грудня 2016 року року лідери Євросоюзу погодили запропоновані Нідерландами пропозиції щодо умов завершення ратифікації у країні Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

  Попередній матеріал
  У бізнесу є півтора місяці, щоб видихнути: нардеп прокоментував скандальну поправку про податкову міліцію
  Наступний матеріал
  "Здав кров – зроби селфі": у Львові стартував рятівний флешмоб
  Loading...

  "Очікуємо на рішення Сенату": Порошенко привітав перший крок Нідерландів до ратифікації "української асоціації"

  Нижня палата парламенту Нідерландів підтримала Угоду про асоціацію Україна-ЄС

  Ратифікація Угоди про асоціацію Україна-ЄС: Клімкін провів зустріч з нідерландським колегою