Ніккі Гейлі
Ніккі Гейлі http://novynarnia.com

США закликають ООН схвалити "потужну резолюцію" щодо України

  Дотримання прав людини – дуже важливий напрям діяльності ООН, відзначила постпред США при ООН

  США закликають Раду ООН з прав людини підвищити ефективність своєї роботи, зокрема – і прийняти потужну резолюцію щодо ситуації в Україні. Про це заявила постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі на засіданні Ради в Женеві, передає "Укрінформ".

  "На цій сесії Ради вкрай важливо прийняти найпотужніші, наскільки це можливо, рішення щодо критичної ситуації у сфері прав людини в Сирії, Демократичній Республіці Конго, Еритреї, Білорусі і Україні, а також щодо запобігання в подальшому порушень та зловживання правами людини в цих країнах", – зазначила Гейлі.

  За її словами, дотримання прав людини – дуже важливий напрям діяльності ООН, яким має опікуватися не лише один окремо визначений орган, а й інші, в тому числі – Радбез ООН.

  Утім, представниця США зауважила, що до Ради ООН з прав людини входить багато країн, у яких відбувається порушення прав людини. "Бути членом цієї Ради – привілей, і жодна країна, яка є порушником прав людини, не повинна займати місце за цим столом", – підкреслила Гейлі.

  Гейлі також зазначила, що Рада, зокрема, ніколи не розглядала порушення прав людини у Венесуелі, натомість у березні прийняла п'ять резолюцій проти Ізраїлю.

  На переконання постпреда США, Рада ООН з прав людини має стати "більш ефективною, більш підзвітною і більш чуйною".

  Нагадаємо, у лютому на Радбезі ООН Ніккі Гейлі заявила, що більш тісна взаємодія між США та РФ ціною України – неприйнятна.

  Попередній матеріал
  Іноземні постачальники ліків не повинні відноситися до України, як до країни "третього світу" - нардеп
  Наступний матеріал
  САП скерувала до суду справу щодо розкрадання понад 300 млн "кіотських коштів"
  Loading...

  Гейлі на Радбезі ООН: Більш тісна взаємодія між США та РФ ціною України – неприйнятна

  США продовжать тиск на Росію до виконання нею Мінських угод

  "Свободу Олегу Сенцову": У Києві триває фестиваль документального кіно про права людини