kp.ua

Турчинов прокоментував "істеричні погрози" Путіна щодо надання США летальної зброї Україні

РФ демонструє готовність продовжити фінансування тероризму

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов вважає, що заява президента Росії Володимира Путіна щодо надання США летальної зброї Україні є свідченням готовності РФ до демонстративного продовження фінансування та забезпечення зброєю світового тероризму. Про це повідомляє УНІАН.

"Президент РФ дозволяє собі лякати США та міжнародну спільноту тим, що на окупованій російськими військами території Донбасу нібито залишилось "достатньо зброї", яку можуть направити в будь-яку гарячу точку світу, "чутливу для тих, хто створює їм проблеми", – тобто США", – сказав Турчинов.

Секретар РНБО запевнив, що на територіях Донецької та Луганської областей, окупованих Росією, не було жодної бази для зберігання військової техніки та боєприпасів Збройних сил України.

"Уся військова техніка, боєприпаси та зброя поставляються гібридним військам та терористичним угрупованням "лугандону" виключно Російською Федерацією", – сказав він. Турчинов також нагадав, що кордон між тимчасово окупованими територіями Донбасу і Росією контролює РФ.

"Саме тому поставки зброї та техніки, якими погрожує Путін США, можуть бути лише російськими", – підсумував Турчинов.

При цьому секретар РНБО переконаний, що Путін хоче постачати зброю терористичним організаціям чи КНДР. "Це світові терористичні організації на кшталт ІДІЛ та "Аль-Каїди" або північно-корейський режим, що загрожує світовій безпеці своєю ракетно-ядерною зброєю. І саме їх сьогодні хоче озброїти Путін, прикриваючись власноруч створеними окупаційними режимами фейкових "республік"... Таким чином, сьогодні ІДІЛ, Північна Корея та РФ стоять на одному щаблі, з якого погрожують безпеці світу, про що в своїй заяві і нагадав Путін", – підсумував Турчинов.

Нагадаємо, сьогодні, 5 вересня 2017 року, Путін заявив, що у разі поставки США зброї в Україну, російські бойовики, які контролюють Донбас, можуть направити свою зброю "в інші зони конфлікту".

Дивіться також фотогалерею за темою:

Готовність №1: Прикордонники показали, як зміцнили рубежі через "Захід-2017" в Білорусі – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Після полону і тортур: фахівці зі США завітали до України навчити лікуванню посттравматичних розладів
Наступний матеріал
Тепер із шапками: в Міноборони продемонстрували новий зимовий одяг українських бійців

Айвазовська: Україна має скористатися "епічною ініціативою" Путіна щодо миротворців

Геращенко різко відповіла на "інструкцію Путіна" щодо миротворців ООН на сході

"Почалося": Маск відповів Путіну щодо перегонів у розвитку штучного інтелекту