nas.gov.ua

Держбюджет-2021: стало відомо, кому з пенсіонерів перерахують пенсії

  Читайте по-русски
  Перерахунок пенсій залежатиме від підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати

  У Державному бюджеті України є кошти на виплату пенсій за грудень 2020 року, а також на планові підвищення 2021 року, заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

  "Нещодавно ми закрили відомості на пенсії на грудень. 4 грудня планово розпочнеться виплата пенсій. Усе буде забезпечено. Жодної затримки із жодної соціальної виплати немає. І про це сьогодні сказав міністр фінансів. Дійсно, немає чого хвилюватися і немає чого сіяти паніку серед людей", – зазначила вона.

  У проєкті Держбюджету на 2021 рік передбачені підвищення пенсій, показники яких залежать від розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати, уточнила міністр.

  "Під час засідання уряду схвалювали проєкт бюджету, і я як міністр соціальної політики, і як людина скажу: так, звичайно, я хотіла більше грошей на соціальні програми, на соціальні ініціативи, але є об'єктивна реальність, і треба на це зважати. І тут хочу підтримати міністра фінансів, треба балансувати й мати тверезу голову, як це правильно зробити. Але попри те, що сьогодні люди схвильовані, сьогодні глобальна криза, люди не мають впевненості в завтрашньому дні, бюджет на 2021 рік не передбачає, по-перше, жодного скорочення жодної соціальної виплати, по-друге, прожитковий мінімум зростає. Так, він зростає маленькими темпами – 9,3%, він покриває трохи більше прогнозованої інфляції, але все решта – допомоги, які до нього прив'язані, теж будуть підвищені. І будемо працювати над цим, щоб не було заборгованості, щоб навіть було зростання", – пояснила вона.

  Ухвалення Держбюджету потрібне для того, щоб були підвищені, зокрема, мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, а як наслідок, і пенсії, додала Лазебна.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив проєкт закону про Державний бюджет до другого читання.

  Попередній матеріал
  Трамп готовий піти з посади, якщо колегія вибірників віддасть перемогу Байдену
  Наступний матеріал
  Ситуація на Донбасі: окупанти порушили "тишу" біля Авдіївки, обійшлося без втрат у лавах ЗСУ
  Loading...

  Кабінет Міністрів затвердив проєкт бюджету-2021 до другого читання

  Чому переможці місцевих виборів потрапляють в опозицію – "Час Ч"

  Зеленському варто припинити виконання "Польоту джмеля" на фортепіано одним органом – Омелян

  Як жити без траншу МВФ і чи буде повний локдаун та долар по 30 грн – ток-шоу "Велика політика"

  "Країна пролітає у трубу": Саакашвілі попередив, що Україна рухається до фінансового колапсу

  Держказначейство зупинило фінансування всіх незахищених видатків – ЗМІ