Національний інститут раку
Національний інститут раку unci.org.ua

Влада витратить на дороги і монастир $3,5 млн, що були виділені на ремонт головного онкоцентру України – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Ремонту в Національному інституті раку не було понад 30 років

  Українська влада вирішила витратити на будівництво доріг кошти, що мали піти на ремонт Національного інституту раку в Києві, який є головним онкоцентром країни. Про це повідомляє телеканал "Настоящее время", створений "Радіо Свобода" за участю "Голосу Америки".

  "Тут понад 30 років не було ремонту. Меблі всі застарілі, обладнанню – понад 10 років", – розповіла завідувачка діагностичною лабораторією онкоцентру Наталія Храновська.

  У 2017 році на її реконструкцію були виділені з Держбюджету $3,5 млн, однак через бюрократичну тяганину роботи досі не почалися. У жовтні 2020-го уряд вирішив, що, оскільки гроші не були освоєні, то їх основну частину можна віддати на ремонт доріг і на реконструкцію монастиря у Львівській області та місцевого університету.

  Своєю чергою в онкоцентрі не згодні, що нібито винні у ситуації, що склалася, оскільки вони лише автори проєкту реконструкції.

  Храновська говорить: "Із юридичної точки зору, Інститут раку не є замовником робіт. Замовник робіт – державне підприємство "Укрмедпроектбуд" МОЗ. Вони виконують всі роботи".

  Як повідомляв 5.UA, депутати "ЄС" вимагають у НАБУ розібратися, чому Кабмін направив на дороги 35 млрд із "ковідного" фонду. 

  Попередній матеріал
  У Конгресі США проголосували проти участі Росії в зустрічах G7
  Наступний матеріал
  Понад половина європейців підтримує вступ України до ЄС – опитування
  Loading...