Національний інститут раку
Національний інститут раку unci.org.ua

Проєкт на 50 млн грн: корпорація Roshen почала капремонт в одному з відділень Інституту раку

Читайте по-русски
Анонсовано також створення відділення аутологічної трансплантації кісткового мозку

Кондитерська корпорація Roshen почала капітальний ремонт відділення онкогематології та створення відділення аутологічної трансплантації кісткового мозку в Національному інституті раку. Про це йдеться на сайті корпорації. Загальний бюджет проєкту, який триватиме майже 2 роки, становить близько 50 мільйонів гривень.

Рак щороку забирає близько 90 тисяч життів українців. А Національний інститут раку (НІР) досі перебуває у критичному стані, каже директор з розвитку соціальних проєктів Roshen Ірина Пономаренко.

Вона пояснює: "В будівлі, де розташоване відділення онкогематології, хіміотерапії, багато років протікав дах, під фундамент підтікала вода з каналізаційної труби, що, якимось чином, підключена не за проєктом – як результат, майже по всіх стінах будівлі грибок, який просто вбивчий для людей з таким захворюванням".

Національний інституту раку
Національний інституту ракуroshen.com

Національний інституту раку
Національний інституту ракуroshen.com

"На початку осені Roshen розпочав капітальний ремонт частини приміщень другого корпусу Національного інституту раку. Ми плануємо завершити роботи в серпні 2020-го року, проте через жахливий стан самої будівлі, комунікацій, виникають додаткові незаплановані роботи, але ми поки що йдемо за графіком і думаємо, що встигнемо в запланований термін", – зазначила Ірина Пономаренко.

Зазначається, що співпрацю з НІР у рамках масштабного проєкту благодійної допомоги у сфері охорони здоров'я Roshen розпочав у 2018 році. Тоді було відремонтовано та обладнано приміщення для аферезу (забору) стовбурових клітин (для трансплантації кісткового мозку) та донорських тромбоцитів.

Корпорація надала допомоги Інституту раку в 2018 році на 2,9 млн грн. Коштом корпорації відремонтовано приміщення, закуплено меблі та частину спеціалізованого обладнання. Крім того, для облаштування маніпуляційної кімнати у відділенні онкогематології НІР корпорація теж виділила майже 3 млн гривень, йдеться в повідомленні.

Національний інституту раку
Національний інституту ракуroshen.com

Національний інституту раку
Національний інституту ракуroshen.com

Тепер в Інституті раку проводитимуть нову стандартизовану процедуру маніпуляції (оброблення) та заморожування стовбурових клітин, що підвищить очікуваний результат трансплантації.

"Ми дуже вдячні корпорації Roshen за підтримку в цьому проєкті, за те, що вона витратила гроші на цей проєкт. Він для нас дуже принциповий. Це, мабуть, перший значний крок у те майбутнє трансплантології в Інституті, яке ми уявляємо і якого потребуємо", – сказав лікар-гематолог відділення онкогематології Національного інституту раку Євген Кущевий.

Попередній матеріал
Зеленський повністю змінив склад ради Мистецького арсеналу – туди увійшла також його дружина
Наступний матеріал
Трагічна пожежа в коледжі Одеси: у поліції назвали ще одну підозрювану
Loading...