Павло Фролов
Павло Фролов 5 канал

Рада не встигне ухвалити бюджет до 1 грудня, як цього вимагає регламент – нардеп від "слуг"

Читайте по-русски
Парламент ухвалить бюджет, але він буде розбалансований, вважає нардеп від "Голосу"

Через велику кількість хворих нардепів Верховна Рада відстала від графіку ухвалення Державного бюджету на 2021 рік, зазначив народний депутат від "Слуги народу" Павло Фролов. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

Нардеп зазначив, що Кабінет Міністрів уже цього тижня має подати проєкт бюджету-2021, але ухвалити його, згідно із регламентом, парламент не встигне.

"Я думаю, що бюджет буде ухвалено. До 1 грудня не зможемо. У регламенті дійсно є вимога до 1 грудня, але ви пригадайте, коли вони ухвалювали "під ялинку", або навіть у січні колись ухвалювали", – сказав Фролов.

"Бюджет на 2020 рік був прийнятий без торгів, без нічних засідань. Я думаю, що ми ухвалимо, тому що зараз Кабінет Міністрів допрацьовує відповідно до ухваленої постанови Верховної Ради. Він його знову верстає, передає на друге читання, і він буде ухвалений", – зазначив нардеп.

Натомість, нардеп від "Голосу" Андрій Осадчук наголосив, що зараз Рада не зможе так швидко ухвалити бюджет, як це було торік.

"У минулому році, як згадували бюджетний процес, все минуло дуже чітко відповідно до Бюджетного кодексу, тому що Зеленський і його команда мали авторитет і монобільшість працювала як монобільшість. Фактично був один бенефіціар політичного процесу – Володимир Зеленський", – зазначив Осадчук.

"Зараз очевидно, що є дуже багато акціонерів у монобільшості, і їх треба задовільняти. Мій прогноз, що ми ухвалимо бюджет. На жаль, він буде розбалансований", – вважає нардеп.

"Я думаю, що зараз Міністерство фінансів і уряд надзвичайно пручаються, щоб хоч якось його збалансувати, але їм доведеться роздати дуже багато грошей, щоб зібрати голоси в залі. Я думаю, вони це зроблять, але це не буде означати, що Україна буде нормально працювати і мати нормальний бюджет", – резюмував Осадчук.

Нагадаємо, у вересні заступниця голови фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що Верховна Рада може проголосувати бюджет України на наступний рік вже 20 жовтня.

Дивіться повну версію ток-шоу:

Попередній матеріал
"Обласні очільники умисно викривляють статистику захворюваності на COVID-19 у Дніпрі" – заступник міського голови
Наступний матеріал
Чинна влада намагається знищити те, що вже зроблено – учасники Революції Гідності відреагували на обшуки в музеї
Loading...