Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Коаліція "Батьківщини", "Слуг народу" і "За майбутнє" Коломойського – хто голосував за бюджет

Читайте по-русски
У Рахунковій палаті вважають, що прогнози уряду щодо зростання ВВП на 4,6% – дуже оптимістичні

Під час голосування за бюджет-2021 в першому читанні фракція "Батьківщини" разом із фракцією "За майбутнє" допомогла "Слузі народу" Зеленського "дібрати голоси". "За" проголосували 209 нардепів від "Слуги народу", 19 голосів дала фракція Юлії Тимошенко, 16 – "За майбутнє". Ще 20 голосів дала група "Довіра", 11 – позафракційні депутати.

Цю ситуацію прокоментував український політтехнолог Віктор Уколов.

"Побилися об заклад із товаришем: із ким голосувала Юлія Тимошенко приймаючи бюджет України. Товариш каже, що з Ігорем Коломойським, а я дивлюся, що більшість голосів було від "Слуги народу". Але факт залишається фактом: з 2016 року фракція "Батьківщина" жодного разу не підтримувала державний бюджет. І звісно, вони ж в опозиції. Але чи можна вважати тепер, що Юля Тимошенко та її фракція перебувають в опозиції до президента Зеленського? Я так не думаю", – сказав він у своєму відео. 

Нагадаємо, 5 листопада Верховна Рада ухвалила в першому читанні головний кошторис країни. Як відомо, керівник Рахункової палати Валерій Пацкан під час обговорення зауважив, що прогнози уряду щодо зростання ВВП на 4,6% – дуже оптимістичні, і є ризики, що таке зростання не буде досягнуте. За підрахунками фахівців, коронавірусні обмеження та рецесія в промисловості вплинуть на надходження до держбюджету.

Попередній матеріал
До кінця року курс гривні може зміцнитися – НБУ
Наступний матеріал
У Львові вночі спалахнули три автівки – відео
Loading...