Засідання Кабміну
Засідання Кабміну kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів затвердив проєкт бюджету-2021 до другого читання

Читайте по-русски
За словами Шмигаля, бюджет наступного року залишається "бюджетом можливостей для розвитку"

Кабінет Міністрів затвердив проєкт закону про Державний бюджет до другого читання. Таке рішення було ухвалене на позачерговому засіданні уряду.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, у допрацьованому проєкті Держбюджету-2021 доходи передбачено в сумі 1 трлн 92 млрд грн. Видатки – у сумі 1 трлн 328 млрд грн. Також дефіцит щодо ВВП з 6% до 5,5%. Шмигаль зауважив, що у бюджеті-2020 дефіцит був на рівні 7,5%.

На 2021 рік пропонується "збалансований бюджет", у якому не передбачається збільшення податків для бізнесу й водночас покращується фінансування і соціальної сфери, і медицини, а також надання підтримки підприємцям, які постраждали від пандемії.

За словами Шмигаля, бюджет наступного року залишається "бюджетом можливостей для розвитку" – для промисловості і для малого та середнього бізнесу.

Кабінет Міністрів також пропонуватиме Верховній Раді перехідний законопроєкт, яким пропонується врегулювати питання призначення директора НАБУ до внесення змін в законодавство відповідно до рішення Конституційного суду з цього питання. Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська. 

"Ми нічого радикально не змінюємо, проте забезпечуємо збереження статусу кво до вступу в силу закону про внесення змін до Конституції або іншого законодавства, яке дозволить провести призначення директора НАБУ відповідно до рішення КСУ. Тобто, це перехідний закон, який спрямований на забезпечення стабільної роботи НАБУ", – заявив міністр.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Державна казначейська служба зупинила фінансування всіх незахищених витрат, передбачених на цей рік. Це означає, що бюджет не виділятиме гроші, зокрема, на ремонти, реконструкцію чи будівництво доріг.

Попередній матеріал
Його обожнювали вболівальники: чим прославився Марадонна і як світ переживає втрату футболіста
Наступний матеріал
У цьому сезоні маємо вкрай низьку державну закупівлю вакцин від грипу – лікар-терапевт
Loading...

Чому переможці місцевих виборів потрапляють в опозицію – "Час Ч"

Держказначейство зупинило фінансування всіх незахищених видатків – ЗМІ

Рада не встигне ухвалити бюджет до 1 грудня, як цього вимагає регламент – нардеп від "слуг"

У президентському літаку Зеленського супутниковий інтернет покращать за 32 млн грн

Влада витратить на дороги і монастир $3,5 млн, що були виділені на ремонт головного онкоцентру України – ЗМІ

Уряд подасть проєкт бюджету на 2021 рік до кінця цього тижня