Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

Зеленському варто припинити виконання "Польоту джмеля" на фортепіано одним органом – Омелян

Читайте по-русски
Ексміністр сподівається, що президент нарешті займеться державою

Ситуація із бюджетом на 2021 рік та кредитом від МВФ означає, що до наявних політичної, військової, корупційної криз додалася ще бюджетна криза, вважає міністр інфраструктури України у 2016-2019 роках Володимир Омелян. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

За його словами, наближення бюджетної кризи було очевидним явищем, і всі його прогнозували дуже легко. На думку Омеляна, бюджетну кризу спричинили два фактори: відсутність у Зеленського якісної команди і відсутність бачення взагалі.

"Всі чиновники очікували вчора вночі внесення проєкту державного бюджету на урядове засідання сьогодні. Про це було неофіційно повідомлено і парламентарям, і урядовцям. Цього не сталося, і це є чіткий вказівник того, що домовленостей з МВФ станом на сьогодні немає", – зазначив Омелян.

На його думку, перемовини з МВФ будуть йти до крайньої межі, а далі перед керівництвом держави буде простий вибір: або обрати позицію Коломойського, який вважає, що "борги віддають лише боягузи", або стати на сторону держави.

"У випадку, якщо ми приймаємо сторону держави і продовжуємо співпрацю з МВФ, народним депутатам буде спущено єдино можливий проєкт державного бюджету. І буде сказано: "Дорогі хлопці і дівчата, ви зараз голосуєте одностайно за цей проєкт, або ви провалюєте країну, і провина лежатиме на вас, на парламенті", – вважає політик.

За словами Омеляна, є і третій варіант, про який він чув він представників "слуг народу" – не ухвалювати бюджет взагалі.

"Але це не вдасться зробити в принципі, бо це чергова красива ілюзія", – вважає політик.

"Я дуже сподіваюся, що пан Зеленський хоча б зараз схаменеться, припинить це виконання "Польоту джмеля" на фортепіано одним органом, і просто нарешті займеться державою", – наголосив Омелян.

Нагадаємо, колишній міністр фінансів Ігор Уманський заявив, що Україна втратила довіру Міжнародного валютного фонду і може не отримати наступний транш, доки не почне виконувати свої зобов’язання.

Дивіться повний випуск ток-шоу:

 

Попередній матеріал
Байден представив свою нову команду та розповів про перші кроки на посаді – сюжет
Наступний матеріал
Україна не повинна була гасити борг перед МВФ, щоб не просити новий транш – Івченко
Loading...