МВФ
МВФ Depositphotos

Україна ризикує не отримати наступний транш від МВФ – Уманський

  Читайте по-русски
  За словами ексміністра фінансів, уряд не виконує свої зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом

  Україна втратила довіру Міжнародного валютного фонду і може не отримати наступний транш, доки не почне виконувати свої зобов’язання. Про це під час брифінгу заявив колишній міністр фінансів Ігор Уманський.

  "У фінансовій системі найголовніше – це довіра. Україна, на жаль, вкотре втратила цю довіру. І поки ми не виконаємо свої зобов’язання, які ми взяли на себе, підписуючи угоду з МВФ, очікувати на наступний транш є недоцільним", – сказав він.

  Також відомо, що сьогодні, 18 листопада, директорка МВФ Крісталіна Георгієва провела телефонну розмову з президентом Володимиром Зеленським і заявила, що перегляду програми МВФ щодо України має передувати повне взаєморозуміння у подальших кроках сторін.

  "Конструктивна телефонна розмова з президентом України Зеленським про реалізацію програми МВФ, незалежність центрального банку й зусилля з боротьби з корупцією. Перегляду програми має передувати повне взаєморозуміння у кроках", – написала вона на своїй сторінці в Twitter.

  В cвою чергу Зеленський зазначив, що під час бесіди сторони обговорили важливість ухвалення збалансованого бюджету на 2021 рік, а також ризики недавнього рішення Конституційного Суду про скасування частини положень антикорупційного законодавства.

  "Наші команди мають міцну довіру й тісно працюють, щоб якнайшвидше завершити переговори та прийняти місію МВФ", – повідомили в прес-службі Офісу президента.

  Нагадаємо, раніше заступник голови НБУ Дмитро Сологуб заявив, що можливість отримати від МВФ до кінця 2020 року два транші за програмою Stand by втрачена і треба намагатися отримати один.

  Попередній матеріал
  У Франції 2 мільйони випадків загалом, а в Італії найбільша кількість померлих з квітня – яка ситуація з COVID-19 у світі
  Наступний матеріал
  Карантин вихідного дня: українці почали частіше відвідувати ТРЦ у понеділок і п'ятницю
  Loading...

  Голова представництва ЄС в Україні нагадав про залежність безвізу і фіндопомоги від боротьби з корупцією

  Нацбанк не друкуватиме гроші задля покриття дефіциту бюджету – Шевченко

  Голова НБУ відправився до Америки на перемовини – з ким зустрінеться

  "Найгірша рецесія після Великої депресії": у МВФ оцінили, у скільки світу обійдеться коронакриза

  Склад Вищої ради правосуддя слід оновити повністю – заява Венеціанської комісії

  Посольство США стурбоване через догану Рожковій та Сологубу