Маска

Нідерланди скасували всі COVID-обмеження на в'їзд у країну, а Німеччина запроваджує додаткові методи боротьби з вірусом

Shutterstock

Останнім часом у світі, зокрема в європейських країнах, спостерігається стрімке зростання кількості інфікувань на коронавірус.

Попри це, уряд Нідерландів вирішив скасувати всі карантинні обмеження на в'їзд, а ось у Німеччині навпаки запроваджують посилені методи збереження безпеки, повідомляє "Дивогляд". 

17 вересня у Нідерландах набуло чинності рішення про скасування обмежень, пов'язаних з COVID-19, на в'їзд у країну. Це стосується, у тому числі й мандрівників, які в'їжджають у Нідерланди з країни, що не входять до зони ЄС/Шенген.

Щодо українців, вони можуть перебувати у Нідерландах упродовж 90 днів з моменту перетину кордону, За потреби цей термін можна подовжити.

Водночас із цим, у сусідній з Нідерландами країні – Німеччині запроваджують нові ковідні обмеження для туристів або переселенців з країн, що не входять до складу ЄС. Разом із Німеччиною ще лише дві країни мають часткові карантинні обмеження: Люксембург та Іспанія.

Так, вже з 1 жовтня, у Німеччині запроваджують нові правила для боротьби з коронавірусом, який все більш стрімко поширюється світом. Відповідне рішення "Про застосування нових заходів для боротьби з COVID-19" ухвалила державна влада.

Дія офіційного документа триватиме з 1 жовтня 2022 до 7 квітня 2023 року. Обмеження стосуватимуться захисту населення в осінньо-зимовий період.

Так, всі особи віком від 14 років будуть зобов'язані носити маски FFP2-типу у потягах далекого прямування. Для дітей 6-13 років підійде звичайна медична маска.

Жорсткішими стануть вимоги щодо дотримання правил боротьби з ковідом у лікарнях, санаторіях, а також будинках для людей похилого віку. Всі відвідувачі повинні носити маску FFP2, а також надавати негативний результат експрес-тесту на COVID-19. 

Що цікаво, у літаках і аеропортах масковий режим поки що не відновлюють, але це можливо в разі зростання кількості інфікованих.

Також є винятки для щеплених осіб, а також тих, хто перехворів на коронавірус і мають негативний тест.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в одному з українських міст повертають обов'язковий масковий режим.

Напружена ситуація з COVID-19 спостерігається не лише у нашій країні, але й у світі. Кількість інфікованих стрімко зростає, а поява нових субштамів агресивного Омікрона занепокоює владу і громадян. 

У зв'язку з цим в Україні дозволили другу бустерну дозу від COVID-19 для всіх охочих.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ