Світло-карі очі

Правило "20-20-20", яке допоможе захистити від погіршення зору

Shutterstock

Актуальне питання під час карантину

В Благодійній організації з охорони здоров’я очей розказали про правило "20-20-20", яке забезпечить надійний захист для очей. Про це повідомляє BBC.

Спеціалісти провели опитування за участю 2 тисяч людей, серед яких половина стала частіше використовувати гаджети під час пандемії, а 38% заявили про те, що у них погіршився зір.

Така ситуація актуальна і для України, де в даний момент діє локдаун, через що багато людей проводять цей час вдома і використовують для розваги або роботи усіляку техніку.

Читайте також: Чому темніє в очах при вставанні та коли варто бити на сполох

Саме тому експерти рекомендують правило "20-20-20". Справа в тому, що коли ми дивимось у яскравий екран і нечасто моргаємо, то через це очі швидко пересихають і швидко втомлюються.

Суть правила наступна: після кожних 20 хвилин роботи за екраном варто робити перерву на 20 секунд и дивитися на об’єкти, які знаходяться на відстані не менше 20 футів, тобто 6 метрів. Спеціалісти вважають, що завдяки цьому здоров’я очей буде в кращому стані.

До речі, нещодавно учені розповіли про алкогольні напої, які підвищують рівень смертності.

Читайте також: Колір очей впливає на схильність до хвороб – дослідження 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ