Гриби

Американець зробив ін'єкцію галюциногенних грибів – за кілька днів вони проросли у ньому

Shutterstock

Чоловік хотів вилікуватися від біполярного розладу

30-річний мешканець Небраски самостійно вилікував біполярний розлад завдяки ін'єкції з відвару псилоцибінових грибів. Однак самолікування чоловіка ледь не призвело до летальних наслідків. Про це пише Journal of the Academy of Consultation-Liaison Psychiatry.

Відомо, що чоловік страждав від біполярного розладу – періоду підвищеної активності, що швидко змінювався депресією. Американець вирішив відмовитися від ліків та почати самостійне лікування. 

Він дослідив кілька матеріалів про можливу користь психоделічних препаратів у боротьбі з психічними розладами. Після цього залив псилоцибінові гриби окропом, відфільтрував відвар і та ввів ін'єкцію собі у кров. 

За кілька днів батьки американця помітили, що їхній син має поганий вигляд – він став млявим, не міг встати з ліжка, а обличчя пожовтіло. У лікарню він приїхав з діареєю, блювотою і септичним шоком.

Лікарі діагностували у чоловіка ниркову недостатність, ураження печінки, тахікардію, низьку сатурацію крові та іонний дисбаланс. Однак найбільше їх шокувало те, що гриби продовжували розмножуватися всередині організму пацієнта. Американець провів у лікарні три тижні. 

За даними видання, такий випадок не перший в історії. У 1980-х роках лікарі вже фіксували пацієнта зі схожими симптомами після внутрішньовенної ін'єкції.

Читайте також: Галюциногенні гриби ефективніші в боротьбі із психічними розладами, ніж антидепресанти. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ