Сонце

Магнітні бурі у січні 2021: небезпечні дні

Фото Nasa

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини

2021 рік розпочався доволі спокійно й у січні очікується стабільна геомагнітна обстановка. Про це повідомляє Meteoprog.

Однак все ж упродовж місяця буде кілька днів, коли відбудуться невеликі магнітні сплески, які можуть вплинути на метеочутливих людей.

Один із таких днів — вже сьогодні, 6 січня.

Також геомагнітні збурення очікуються 18 і 21 січня.

Як покращити самопочуття під час магнітних бур

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довгий такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ