Заклад громандського харчування

Ресторан пропонує скуштувати суп, який безперервно варять майже 50 років – відео

Shutterstock

Цей суп не тільки смачний, але й безпечний

У Бангкоку (Таїланд) можна знайти видатний ресторан Wattana Panich, який славиться своєю унікальною стравою – супом з яловичини та козлятини, який вариться впродовж 49 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на IFLScience.

Кожного вечора залишки супу у каструлі ретельно очищаються, щоб наступного дня знову варити їх, додавши нові інгредієнти. Але Wattana Panich – це не єдине місце з такою старовинною кулінарною традицією. Наприклад, у Токіо, Японія, існує ресторан під назвою Otafuku, де з 1945 року подають тушковане м'ясо під назвою оден.

Цей суп також готується протягом багатьох років, за винятком короткої перерви під час Другої світової війни, коли оригінальний суп був втрачений під час повітряного нальоту.

Постійні клієнти та позитивні відгуки на таких платформах, як TripAdvisor, свідчать про те, що ці супи як смачно, так і безпечно їсти. Проте, краще не намагатися відтворити їх власноруч вдома.

Яким чином ці супи залишаються безпечними для споживання такий тривалий час? Секрет полягає в правильному приготуванні та обробці продуктів. Супи регулярно підігріваються та тримаються на повільному вогні, що допомагає знищити будь-які бактерії, які можуть потрапити в них під час щоденних доливань.

Якщо суп не містить шкідливих інгредієнтів, а температура варіння достатньо висока для знищення всіх шкідливих бактерій, його можна смакувати багато років.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як жінка сфотографувала їжу в ресторані та отримала приголомшливий рахунок.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ