Вчені 20 хв контактували з "представником інопланетян" – вони помітили цікавий феномен

Група дослідників розповіла про свій досвід спілкування з "представником інопланетян" на території Аляски та про те, що вони дізналися з цього дослідження

Команда, зібрана Інститутом SETI, організацією, яка присвячена пошуку позаземного розуму у всесвіті, зазвичай спостерігає за небом у пошуках "розмовного партнера", але цього разу вони звернули свою увагу на океан. І це не було безрезультатним, оскільки їм вдалося поспілкуватися з "інопланетним представником" протягом 20 хв. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

За словами фахівця з поведінки тварин, доктора Джозі Хаббард, кити – це "представники інопланетян", бо вони користуються для комунікації мовою, незрозумілою для нас. Це відкриття може мати велике значення для майбутніх спроб спілкування людей з інопланетянами.

За словами теоретика китових пісень, яка брала участь у дослідженні, Лізи Вокер, мова китів важка: тварини видають різні звуки, такі як клацання, стукоти, стогони та скрипи. Ці звуки вчені вивчали десятиліттями, намагаючись розгадати їх значення, і тепер вони наблизилися до їх розуміння. На думку науковців, деякі звуки китів можуть бути сигналами соціального спілкування, а деякі – спеціальними командами, наприклад, вказівками на рухи у воді.

Цікава зустріч із самкою горбатого кита

Горбатий кит
Горбатий кит
Фото: ca.wikipedia.org

Наприкінці 2023 року дослідники на борту човна біля берегів Аляски займалися пошуками нових капсул китів і вмикали підводні записи горбачів. Більшість китів вирішили проігнорувати ці звуки, але не всі особини.

Вчені помітили цікавий феномен: під час програвання запису китів навколо човна почала кружляти самка горбатого кита, яку назвали Твен. Вона відповідала на звуки, ніби вона вітала човен.

На жаль, складно розгадати, про що саме розмовляли вчені з китом протягом 20 хвилин. Цілком можливо, що істота хотіла привітатися з людьми, а ті їй відповідали. Протягом 20 хв самка зверталася до човна 36 разів, а припинила це робити лише після завершення відтворення звуків людьми.

За словами Габбард, це була насправді розмова. І це може вказувати на те, що, як і люди, кити можуть спілкуватися один з одним, використовуючи мовні сигнали, що дають їм змогу визначити розташування та інтенції інших особин. Згідно з провідним автором дослідження, доктором Брендою МакКоуен з Каліфорнійського університету, ця зустріч стала першою у своєму роді комунікацією між людиною і китом.

Це відкриття, без сумніву, відкриває нові перспективи для розуміння способів спілкування інших розумних істот у всесвіті, які можуть виявитися дуже відмінними від нас.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що під час сонячного затемнення у небі з'явилося НЛО.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше