"Що означає кохання?" – 10 несподівано глибоких відповідей дітей, які здивували вчених

Учені в рамках дослідження поставили дітям від 4 до 8 років одне й те саме запитання: "Що означає кохання?"

Виявилося, що діти надали набагато глибші та ширші відповіді, ніж очікувалося. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку Олега Соломченка.

Вчені хотіли знайти найтурботливішу дитину

Багато з нас рідко очікує, що діти у настільки ранньому віці можуть мати настільки глибокі думки. Цілком можливо, що їхні відповіді на питання вчених можуть змінити думку навіть найдосвідченішої людини у світі.

Як відповідали діти:

 • "Коли моя бабуся захворіла на артрит, вона більше не могла нагинатися і фарбувати нігті на ногах. І мій дідусь постійно робив це для неї, навіть тоді, коли в нього самого руки захворіли на артрит. Це любов", 6 років.
 • "Якщо хтось любить тебе, він по-особливому вимовляє твоє ім'я. І ти знаєш, що твоє ім'я перебуває в безпеці, коли воно в його роті", 4 роки.
 • "Любов – це коли ти йдеш кудись поїсти та віддаєш кому-небудь більшу частину своєї смаженої картоплі, не змушуючи його давати тобі щось натомість", 6 років
 • "Любов – це те, що змушує тебе посміхатися, коли ти втомився", 4 роки.
 • Школяр
  Школяр
  Фото: Shutterstock
 • "Любов – це коли моя мама робить каву татові, і відсьорбує ковток перед тим, як віддати йому чашку, щоб переконатися, що вона смачна", 7 років.
 • "Любов – це коли ти кажеш хлопчикові, що тобі подобається його сорочка, і він носить її потім щодня", 7 років.
 • "Любов – це коли твоє цуценя лиже тобі обличчя, навіть після того, як ти залишила його на самоті на весь день", 4 роки.
 • "Коли ти любиш кого-небудь, твої вії весь час злітають і опускаються вгору-вниз, а з-під них сиплються зірочки", 7 років.
 • "Любов – це коли мама бачить тата в туалеті й не думає, що це гидко", 6 років.
 • "Якщо ти не кохаєш, ти в жодному разі не повинен казати "я люблю тебе". Але якщо кохаєш, то маєш говорити це постійно. А люди забувають", 8 років.

За словами автора дослідження Лео Баскагліа, вчені у цьому дослідженні хотіли знайти найтурботливішу дитину. У підсумку переможцем опитування став 4-річний хлопчик, сусід якого нещодавно пережив смерть дружини.

Малюк помітив, що сусід плаче, він зайшов до нього на подвір'я, заліз на коліна та почав просто там сидіти. Згодом матір хлопчика спитала, що саме він сказав сусідові, на що 4-річний відповів:

"Нічого. Я просто допоміг йому плакати"

Раніше "Дивогляд" розповідав, як жінку зачарували листи кохання її прадіда.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше