Шон Пенн

Шон Пенн відверто розповів, що зробив би під час зустрічі з путіним, а також висловився про українців

Фото з відкритих джерел

"Я вірю в стійкість українців"

Голлівудська зірка Шон Пенн відповів, що б зробив під час зустрічі з російським диктатором владіміром путіним. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Актор і режисер вважає, що у діючого американського президента Джо Байдена нині бракує "волі, лідерства і жертовності, які були у президента Рузвельта у Другій світовій".

За словами Пенна, американцям слід повчитися єдності в українського народу, який згуртувався перед обличчям загрози. Після спілкування з українцями він усвідомив цінність життя, як ніколи раніше.

"Я вірю в стійкість українців, які борються за кожну п’ядь своєї території, включно з Кримом. Ось чому ми не повинні допустити поразки в цій війні. Цього не повинно статися. Незалежно від того, демократи чи республіканці при владі. Якщо ми програємо цю війну, це може стати і кінцем Сполучених Штатів. Знаєте, я дитина війни у В'єтнамі. Я виріс на її жорстоких і злочинних картинах. Тому я ніколи не вірив, що зброя приводить до миру. Але зараз ми повинні дати Україні все, що у нас є, щоб зупинити цю війну", – поділився Пенн.

На запитання, що б він зробив із путіним під час зустрічі, Пенн відповів: "Бах!". Таким чином актор натякнув на швидку розправу з диктатором.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як Шона Пенна помітили у компанії української акторки, з якою він цілувався у Франції.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ