Шон Пенн

Зірка Голлівуду Шон Пенн зніметься в українському фільмі – трейлер

Shutterstock

"Його підтримка безцінна для нас і не може бути переоцінена"

Режисер і американський актор Шон Пенн зніметься в українському кіноальманасі "Війна очима тварин". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Hollywood Reporter.

У кіноальманах "Війна очима тварин" входить дев'ять частин, знятих різними українськими режисерами. Стрічки розповідають про повномасштабну війну з точки зору різних тварин.

Режисером останньої частини став Мирослав Слабошпицький. Актор Шон Пенн виконає роль американського звукорежисера, який випадково став свідком початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року.

"Я дуже радий бути частиною цього фільму. Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним з найбільших друзів України Шоном Пенном. Він був з нами під час атаки 24 лютого і досліджує війну в Україні у своєму документальному фільмі. Його підтримка безцінна для нас і не може бути переоцінена", – розповів Слабошпицький.

Перший трейлер кіноальманаху "Війна очима тварин" представили цього року на Берлінському кінофестивалі, а прем'єра запланована на кінець цього року та початок наступного.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що американський режисер Мартін Скорсезе у Каннах публічно висловився про війну в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: Ворожі міни та артснаряди! Небезпечні подарунки, які залишила путінська армія на наших землях

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ